andrew-neel-304754-1050×700

10 pazīmes, ka vīrietis tevi nemīl


Vai jūs kaut kad esat satikusies ar vīrieti, kurš attiecībās ar jums uzvedas ļoti savādi? Vai jums ir radusies sajūta, it kā viņi būtu radīti kādā noslēpumainā vīriešu laboratorijā, kur ieprogrammēti mūs maldināt?  YOUNG.lv šīm pārdomām darīs galu un atklās jums visu patiesību.


1. Viņš mēnešiem ir bijis prom, bet pēc tam atgriežas, it kā nekas nebūtu noticis

brooke-cagle-170053-1050x700

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Kas notika: Viņš tev uzrakstīja vai piezvanīja tāpēc, ka ļoti ilgi nebija ar tevi komunicējis.

Jūs to skaidrojat: Viņš bija ļoti aizņemts, un viņam nebija laika man uzrakstīt. Viņš bija nolaupīts un viņam izdevās izbēgt tikai šorīt. Viņš bija ielikts cietumā, kaut arī nevainīgs. Un, protams, viņš katru mirkli domāja par mani.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņam interesē, vai tu viņu vēl aizvien mīli vai nē.


2. Viņš uzsāk sarunu, bet to neturpina

pablo-heimplatz-317359-1050x701

Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash

Kas notika: Viņš uzsāk sarunu, bet pēc tam pazūd.

Jūs to skaidrojat: Viņam parādījās neatliekamas darīšanas. Viņam nosēdās telefona baterija. Viņu nolaupīja citplanētieši. Garām lidojošs putns pagrāba viņa telefonu. Bet viņš tik tiešām gribēja ar mani parunāties.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņš tikai vēlējās atgādināt par sevi gadījumā, ja tev ir labs noskaņojums un esi aizmirsusi par pagātni.


3. Viņš necenšas satikties dzīvē

mahkeo-277047-1050x750

Photo by Mahkeo on Unsplash

Kas notika: Jūs ļoti ilgi sazināties internetā, bet viņš tā arī nav piedāvājis satikties.

Jūs to skaidrojat: Viņš ir ļoti kautrīgs un baidās, ka es viņam atteikšu. Pēc kāda laika viņš noteikti mani uzaicinās uz tikšanos.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņš negrib tevi nekur aicināt. Viņam vienkārši gribas parunāties… bet ne dzīvē.


4. Viņš izmanto tevi savos viltīgajos plānos

haley-powers-370171-1050x954

Photo by Haley Powers on Unsplash

Kas notika: Jūs lieliski pavadījāt laiku kopā, bet tad viņš pēkšņi pazūd.

Jūs to skaidrojat: Viņam ir vajadzīgs vairāk laika, lai saprastu, ka viņam tagad ir tāds liels dārgums kā es. Viņš pārbauda manu pacietību. Viņam ir problēmas darbā un šobrīd nav laika mīlestībai. Rīt vai parīt, vai kādu citu dienu viss ar mums būs labi.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņš nav ieinteresēts tevī kā pastāvīgā draudzenē.


5. Viņš vēlas sacensties ar citiem puišiem, kuriem tu patīc

cody-black-327757-1050x691

Photo by Cody Black on Unsplash

Kas notika: Viņš parādās tavā dzīvē tikai tad, kad kāds cits izrāda interesi par tevi.

Jūs to skaidrojat: Viņš ir greizsirdīgs. No šī brīža viss mainīsies. Viņš beidzot ir sapratis, ka es patīku arī citiem puišiem, un nu viņš baidīsies mani pazaudēt.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņam ir vajadzīga nepārtraukta sāncensība. Attiecībās bez šādas “cīņas” viņš ātri zaudē interesi.


6. Viņš meklē “īpašas” attiecības… bet ne mīlestību

photo-nic-co-uk-nic-224388-1050x700

Photo by photo-nic.co.uk nic on Unsplash

Kas notika: Viņš ierosināja palikt tikai draugiem, bet turpina ar tevi flirtēt.

Jūs to skaidrojat: Viņš vēl nav sapratis, ka ir manī iemīlējies. Viņš baidās, ka es viņu atraidīšu. Viņš nevar atraidīt manu šarmu. Viņš domā, ka labāk mums vispirms kļūt par labiem draugiem, bet pēc tam veidot romantiskas attiecības.

Ko tas nozīmē patiesībā: Viņš saprot, ka tev viņš patīk. Kamēr viņam ir jautri, viņš turpinās spēlēties. 


7. Viņš ar tevi nepavada pietiekami daudz laika un ierodas tikai tad, kad viņam kaut kas ir vajadzīgs

yoann-boyer-156510-1050x700

Photo by Yoann Boyer on Unsplash

Kas notika: Reizēm jūs satiekaties pēc darba.

Jūs to skaidrojat: Viņš ir ļoti aizņemts. Savu vienīgo brīvā laika stundu viņš pavada ar mani. Tas ir tik jauki. Reizēm viņš pat pavada visu nakti, lai arī varētu iet mājās. Es saprotu. Viņš ir tik noguris, ka pat nevar aiziet mājās.

Ko tas nozīmē patiesībā: Bet drīz viņam būs attiecības un pastāvīga meitene, un viņa darbs vairs nebūs tik svarīgs, kā tas ir šobrīd. Un tad tu sev tikai jautāsi: “KĀPĒC?!”


8. Viņš neiepazīstina tevi ar savu ģimeni un draugiem

alex-iby-371384-1050x700

Photo by Alex Iby on Unsplash

Kas notika: Jūs tā kā esat pāris,  bet tu ļoti reti satiec viņa ģimeni vai draugus. Iespējams, tu viņus vispār nepazīsti. Visus lielākos svētkus jūs pavadāt atsevišķi.

Jūs to skaidrojat: Viņš nevēlas mani apgrūtināt. Viņam ir ļoti tuvas attiecības ar ģimeni un draugiem, tieši tāpēc tik daudz laika viņš pavada ar viņiem, nevis ar mani. Viņš baidās, ka viņi man varētu nepatikt.

Ko tas nozīmē patiesībā: Tu viņam neesi tik svarīga kā viņa draugi vai ģimene. Viņš negrib, lai viņa tuvie cilvēki domātu, ka tu esi viņa draudzene vai vēl ko trakāku, piemēram, ka esat saderinājušies. Tas vienkārši tāpēc, ka viņš tevi neredz kā nopietnu meiteni.


9. Viņš uzvedas kā vienkāršs draugs

stephen-cook-373395-1050x700

Photo by Stephen Cook on Unsplash

Kas notika: Jūs daudz laika pavadāt, runājot internetā. Jūs satiekaties, jo pazīstat vienus un tos pašus cilvēkus. Jūs lieliski pavadāt laiku kopā, bet tur nav nekā romantiska.

Jūs to skaidrojat: Viņš mani mīl, bet tās dvēseles sāpes, kas viņam ir palikušas pēc pēdējām attiecībām, neļauj viņam atslābināties, tāpēc viņš nevēlas neko sasteigt. Es būšu viņa labākais draugs, un tad viņš sapratīs, ka ir manī iemīlējies.

Ko tas nozīmē patiesībā: Tu esi fantastisks draugs, un ir lieliski pavadīt ar tevi laiku. Tomēr tu neesi viņa meitene. Tu neesi nekas vairāk kā vienkārši draugs.


10. Viņš nevēlas apspriest jūsu nākotni, kā arī negrib attiecībās neko mainīt

alex-holyoake-370400-1050x700

Photo by Alex Holyoake on Unsplash

Kas notika: Kad tu centies uzsākt sarunu par jūsu nākotni, viņš paliek ļoti noslēpumains un pat dusmīgs. Reizēm viņš vienkārši atbild: “Es nezinu”.

Jūs to skaidrojat: Viņš vēl nav pieradis pie fakta, ka mums ir nopietnas attiecības. Viņš grib mani bildināt tā, lai tas būtu pārsteigums. Turklāt viņam ir finansiālas grūtības, un viņš nevēlas mani ar tām apgrūtināt. Kad viņš tās atrisinās, mēs apprecēsimies.

Ko tas nozīmē patiesībā: Tu neesi viņa labākais kandidāts kļūt par sievu un viņa bērnu māti. Viņam patīk, kā lietas ir šobrīd, bet viņš negrib neko vairāk. Viņš negrib runāt par nākotni, jo nevēlas neko mainīt.


Varbūt jūs varat piemetināt savus piemērus puišu uzvedībā, kas jūs ļoti mulsina? Padalieties ar tiem komentāros!


Sofija Lakisova