амкпвенорг

10 sapņu pilsētas, kuras ir vērts apmeklēt vismaz reizi dzīvē


Aiz loga ir sniegs un līdz atvaļinājumam vēl tālu? Īstais brīdis apskatīt vietas, uz kurieni varētu doties tad, kad būs brīvas dienas. YOUNG.LV apkopoja 10 lieliskas pilsētas, kuras noteikti ir vērts apmeklēt vismaz reizi dzīvē. 


1. Lasvegasa, Nevada

Šī kūrortpilsēta ir atpazīstama visā pasaulē ar saviem hoteļiem, restorāniem un, protams, ar savu naktsdzīvi.

2. Barselona, Spānija

Atrodoties pie Vidusjūras, Barselona ir mūžīgās vasaras pilsēta. Mierīga un tajā pašā laikā ekscentriska pilsēta, kas ir pilna ar spilgtām krāsām. Tāpat Barselona ir pazīstama ar savu iespaidīgo arhitektūru.

3. Mirtl Biča, Dienvidkarolīna

Šī kūrortpilsēta atrodas Atlantijas okeāna krastā, un ir viena no populārākajām pludmales pilsētām, īpaši vasaras periodā.

4. Aspena, Kolorādo

Ziemā, pavasarī, rudenī vai vasarā – Aspena vienmēr ir satriecoša, un apbur ar savu dabisko skaistumu.

5. Punta Kana, Dominikānas republika

Nepieciešama atslodze no realitātes? Dodieties uz Punta Kana – Karību paradīze ar milzīgām smilšu pludmalēm, gaiši zilu ūdeni un palmām, kas līgojas vējā.

6. Maldīvu salas

Vēlaties uzzināt, kā izskatās paradīze uz zemes? Dodieties uz Maldīviju – šī valsts sastāv no tūkstošiem mazām salām Indijas okeānā.

7. Tērksas un Kaikosas

Jūs varat ceļot pa visu Karību jūru, bet jūs visticamāk nekad neatradīsiet vēl zilāku ūdeni kā paradīzes nostūrī Tērksā un Kaikosā.

8. Balī, Indonēzija

Eksotika, skaistas ainavas – tas viss ir raksturīgs Balī. Šajā Indonēzijas salā jūs iepazīsiet paradīzi. 

9. Kankuna, Meksika

Kankuna – daudzgadīgs karstais punkts. Karību pludmales pārsteidz ar savu skaistumu, kultūru, un nakts dzīvi.

10. Bermudu salas

Šīs salas ir pazīstamas ar koloniālajām pilsētām, slēptajiem līčiem, patīkamām rozā smiltīm un siltiem laikapstākļiem cauru gadu, kas lieliski noder golfa spēlēm, peldēšanai un saules vannām.


Jūs vēl neesat izlēmuši, kur doties atvaļinājuma laikā vai brīvlaikā? Mūsu saraksts jums noteikti noderēs plānošanas etapā. 

Autors: Marine Hačaturjana

Avots: https://www.buzzfeed.com/hannahloewentheil/the-top-10-places-to-travel-to-in-2018-according-to-google?utm_term=.pvPwyGxeP#.hsAmOyqvX