kjh

10 stilīgu lietu, ko radījuši skolēnu mācību uzņēmumi


Līdz ar pavasara atnākšanu bieži rodas sajūta, ka dzīvē nepieciešams kaut kas svaigs un neparasts. Labas ziņas — Latvijas skolēnu mācību uzņēmumi visu gadu cītīgi strādājuši, lai saražotu unikāla dizaina preces, kas priecēs acis, sirdi un maciņu. Apģērbi, dizaina objekti un spēles — piedāvājam apskatīt 10 stilīgu lietu, ko iegādāties varēsi jau šosestdien Junior Achievement Latvija pasākumā “CITS BAZĀRS”. Tā ietvaros savus radītos produktus atrādīs un pārdos 270 skolēnu mācību uzņēmumu no visas Latvijas.


 Pleds, kas piemērots Latvijas laikapstākļiem. Ja tavi vasaras plāni iekļauj vismaz vienu festivālu, brīvdabas koncertu vai pikniku, “CozyWorn” pleds lietusmētelis ir must-have lieta.

Elektriskie sildītāji. “Unyx” unikālie elektriskie sildītāji sasildīs māju gada aukstajos mēnešos, bet siltajos — kalpos kā interesants interjera objekts.

Oriģināla dizaina šķīvji. Ar vēstījumu no kosmosa šie šķīvji palīdzēs pateikt vissvarīgākos vārdus vissvarīgākajiem cilvēkiem un piešķirs katrai maltītei īpašu nozīmi.

Prāta spēles mazajiem. Ja meklē interesantu un attīstošu dāvanu bērniem, kas vēl nav uzsākuši skolas gaitas, “Kabatas” prāta spēles būs laba izvēle. Pa kabatai ikvienam un ikkatra gaumei.

Iedvesma no leģendārām personībām. Krūzes, krekli, rāmji vai pastkartes — izvēlies sirdij tuvāko.

Krekli sava rajona patriotiem. Ir forši lepoties ar to daļiņu Rīgas, kurā esi dzimis vai dzīvo. Šie krekli radīti savu mikrorajonu patriotiem. Tāpat iespējams pasūtīt arī speciāli veidotus kreklus ar citu pilsētu dizainiem.

Dārzeņu un augļu čipsi kārumniekiem. Dabīgi, bez konservantiem un galvenais — ļoti garšīgi. Piedāvājumu sev atradīs gan sāļo, gan saldo čipsu mīļotāji.

Gaumīgas naktslampas. Gaismekļi, kas izgatavoti no otrreiz pārstrādājamiem materiāliem un būs īsts mājīguma avots.

Sienas pulksteņi ar Latvijas elpu. Ja vecais sienas pulkstenis pārāk skaļi klakšķ, pienācis laiks no tā atbrīvoties un iegādāties vienu no “Unison” unikālā dizaina pulksteņiem ar Latvijas tematiku.

Zeķes tiem, kas mīl atšķirties. Zilas, zaļas, dzeltenas, violetas — batikotas zeķes visās varavīksnes krāsās.


Tiekamies “CITS BAZĀRS” 10. martā tirdzniecības centrā Domina Shopping no plkst. 11:00 līdz plkst. 18:00.