daniel-frank-360904-1050×700

10 viedtālruņu knifi: kā mēs dzīvojām bez tiem


Viedtālruņi mums aizstāj televizoru, datoru, bankas pieejas kodu kalkulatorus un daudz ko citu. Mēs tik reti tos izlaižam no rokām, ka mums viennozīmīgi ir nepieciešam zināt par dažiem knifiņiem, kuri vēl vairāk atvieglos mūsu dzīvi. Zemāk atrodams knifiņu saraksts jūsu viedtālruņiem, bez kuriem vairs nevarēsiet iztikt.


1. Ekrāna ziņojumi

Nozaudēt telefonu ir ļoti nepatīkami, it īpaši tad, ja uz jūsu ekrāna ir kodu aizsardzība, kura neļauj atradējam piezvanīt kādam no kontaktu saraksta. Jaunākajā Android versijā Jūs varat atstāt uzrakstu uz aizbloķēta ekrāna, kam piezvanīt atrašanas gadījumā. To var izdarīt ieejot Uzstādījumi – Ekrāna bloķēšana un drošība – Bloķēšanas ekrāna paraksts.

2. Telefona atgriešanas iespējas

Lai telefonā ieslēgtos kamera vai diktofons, vai tiktu atskaņots skaļš signāls, ir nepieciešams lejupielādēt un uzstādīt aplikāciju pret zagļiem (piemēram, Cerberus). Šāda veida programma arī spējīga ieslēgt GPS raidītāju, kā arī izdzēst visu informāciju, un vēl daudz ko citu.

3. Failu saglabāšanas iespējas

Agri vai vēlu telefona atmiņa beigsies. Protams, var izmantot atmiņas kartes, failus pārnest uz datora, taču šobrīd, programma Telegram piedāvā saviem lietotājiem failus nosūtīt sev pašiem un tur arī tos saglabāt, neaizņemot telefona atmiņu. Ģeniāli!!!

4. Telefons kā novērošanas kamera

Nesteidzieties tikt vaļā no vecā viedtālruņa, jo, uzstādot tajā speciālu programmu, jūs to ne tikai pārvērtīsiet par “Videoaukli”, bet arī par pilnvērtīgu kameru, kura ieslēgsies, konstatējot kustību.

5. Nebēdā, ja tev nav videoreģistratora!

Ir pieejamas neskaitāmas aplikācijas, kuras tev ļaus izmantot savu viedtālruni kā videoreģistratoru. Tas var būt lietderīgi iepriekš neplānotos braucienos.

6. Piekļuve maģiskajai izvēlnei

Ja esat nolēmis padziļināti izpētīt un izmantot savi viedtālruni, tad jums neiztikt bez šīs funkcijas. Viss, kas jums nepieciešams, ir ieiet Uzstādījumi – Par ierīci un 7 x nospiediet uz telefona modeļa. Tas jums ļaus piekļūt izstrādātāju uzstādījumiem, kur iespējams izmainīt kopējo sistēmas izskatu, signāla kvalitāti un daudz ko citu.

7. UVG lukturis

Ultravioletā gaisma var noderēt dažādās dzīves situācijās. Lai padarītu jūsu telefonu par UVG lukturi, izdariet sekojošo – uzlīmējiet līmlenti (caurspīdīgu) uz zibspuldzes, nokrāsojiet to ar zilas krāsas flomāsteru, vēlreiz uzlīmējiet līmlenti un nokrāsojiet to violetā krāsā, vēlreiz uzlīmējiet dubultu līmlenti. Un lūk – UVG lukturis gatavs!!!!!

8. Līmeņrādis

Ja esat uzsācis remontdarbus un pa rokai nav līmeņrāža, tad nesteidzieties uz būvmateriālu veikalu, bet vienkārši lejupielādējiet nepieciešamo aplikāciju.

9. Interesantā statistika!

Ja jūs pārdzīvojat, ka pārāk daudz laika pavadāt sociālajos tīklos, to varat vienkārši pārbaudīt. iOS sistēmas īpašniekiem atliek vien ielūkoties akumulatora uzstādījumos, bet Android lietotājiem eksistē programma Instant.

10. Melnbaltais režīms

Vēlaties saglabāt akumulatoru un nebojāt redzi? Tad jums nepieciešams ieiet izgatavotāja uzstādījumos un ieslēgt melnbalto režīmu. Jā, jā, tāds tik tiešām eksistē!!!

matam-jaswanth-334889-1050x1050

Photo by Matam Jaswanth on Unsplash


Varbūt arī jūs zināt kādu viedtālruņa lietošanas knifiņu? Padalieties!


Aleksandra Zavišjus