Laima_2

11. tramvaja pieturā “Laima” tiks uzstādīti “saldie” soliņi


Konkursā par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku uzvarējusi ideja par “Laima” šokolādes konfekšu “Asorti” soliņu, kuru radījis rīdzinieks Imants Zutis.


Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei vēlas dāvāt īpašu, šokolādes dizaina soliņu 11.tramvaja pieturvietā „Laima”, Miera ielā.

1497347118

Visi saņemtie pieteikumi tika rūpīgi izvērtēti, kā arī saskaņoti ar Rīgas domi. Zīmola “Laima” Facebook lapā tika veikta aptauja, lai noskaidrotu arī Rīgas iedzīvotāju un viesu viedokli par soliņa dizainu. Balsotāju vērtējumam tika izvirzīti četri finālistu dizaini, un tieši šokolādes konfekšu “Asorti” soliņš pārliecinoši ieguva gan Facebook balsotāju, gan uzņēmuma žūrijas simpātijas. Šokolādes konfektes “Asorti” “Laima” ražo kopš 20. gadsimta 50. gadiem un tās kļuvušas par visiem labi pazīstamu un leģendāru produktu.


“Sajūtas par uzvaru konkursā ir ļoti patīkamas un pozitīvas. Novērtēju, ka mans darbs tika atzīts par labāko. Tad, kad uzzināju par šo konkursu, es nodomāju, ka tas ir tieši kā radīts man. Pats ikdienā strādāju radošā industrijā, tādēļ arī idejas par risinājumiem bija daudz. Pēc ideju apkopošanas un konsultācijām ar ražošanas procesu veicējiem, es sapratu, ka tieši šokolādes konfekšu “Asorti” soliņa ideja būs tā īstā. Radošā procesa laikā lieliski piepalīdzēja arī mans mīļākais “Laima” saldums – šokolādes tāfelīte “Serenāde””, skaidro soliņa idejas autors Imants Zutis.


Šokolādes soliņu 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku plānots atklāt šogad, Vispasaules šokolādes dienā 11. jūlijā. Kopš 2012.gada “Laima” ir ieviesusi Vispasaules šokolādes dienas atzīmēšanas tradīciju Latvijā, ik gadu sarūpējot interesantus pārsteigumus un aktivitātes Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.


Materiāls no riga.lv