wsedf

12 patiesas karikatūras par tiem, kuri dievina rudeni


Rudens ir neatkārtojami skaists un viskošākās emocijas raisošākais gadalaiks, kuru daudzi ar nepacietību gaida visu gadu. Krāsu daudzveidība pilsētas ielās, svaigs un dzestrs gaiss, katrs saulesstars ir zelta vērts. Rudens ir laiks, kad visu pārpilda vieglas skumjas, bet tieši tas to padara tik īpašu. YOUNG.LV sagatavojis patiesu karikatūru izlasi tiem, kuri tiešām novērtē rudeni.


1. Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas ar nepacietību visu gadu gaida rudens pienākšanu, tad tu izproti šīs vienreizējās izjūtas, kad vasaras tveici nomaina vieglais rudens dzestrums.

2. Ja pēdējo vasaras mēnesi tu pavadi jau rudens gaidās, tad tu pilnīgi noteikti sāc gatavot savu garderobi rudenim savlaicīgi.

untitled-19

3. Tu mīli to sajūtu, kad ārā ir pietiekami vēss, lai uzvilktu savu mīļāko svīteri, bet vēl nav tik auksti, lai vilktu mēteli.

4. Izvēlēties veselu šaļļu kolekciju rudens sezonai ir teju pati mīļākā nodarbe pirms sala iestāšanās.

untitled-21

5. Rudenī, katrs iepriekš sagatavotais apavu pāris vai gaida savu zvaigžņu stundu. Ne velti taču tu visu vasaru rūpīgi izvēlējies rudens garderobi!

untitled-22

6. Un, protams, tu nevari vien sagaidīt šo tīro, neviltoto prieku no pirmā karstās šokolādes malka, no tavas mīļotās kafijas.

untitled-23

7. Pilnīgi noteikti, ka tev šim rudenim jau izvēlēts mīļākais dzēriens, kurš sasildīs.

untitled-24

8. Rudens entuziasti lieliski saprot, ka rudens ir ne tikai košas krāsas un apbrīnojami saulrieti. Rudens laikā dzīve gluži vai sastingst.

9. Tieši rudenī tu sāc skatīties pašas briesmīgākās šausmu filmas, kādas vien vari iedomāties.  

10. Rudens liek palūkoties uz pasauli no pilnīgi cita rakursa.

11. Skaties kā gribi, bet rudens ir arī ļoti romantisks gadalaiks. Un tu pilnīgi noteikti to izjūti katru gadu no jauna.

12. Cilvēki, kuri dievina rudeni, zina, ka tas ir pārāk īss, tādēļ mums nepieciešams novērtēt katru nokritušo lapiņu, katru izdzerto kakao krūzīti, katru ar mīlestību izraudzīto svīteri.


Marine Hačaturjana