Startup Business People Working on Laptop

13 psiholoģiski triki, kuri liks cilvēkiem jūs uzreiz iemīlēt


Ir ļoti grūti noteikt kāpēc daži cilvēki izraisa simpātijas. Iespējams, ka iemesls meklējams smaidā, asprātībā vai vienkārši mēs jūtamies labi blakus šiem cilvēkiem. Pētnieki un psihologi ir pavadījuši daudzus gadus, mēģinot noteikt faktorus, kuri raksturo sarunas partneri. YOUNG.LV ir sagatavojis interesantāko psiholoģiskos trikus, kuri jums palīdzēs komunicēt un iegūt jaunus draugus.


цек45г76ш8

Sarunas laikā, mēģiniet kopēt sarunas biedra ķermeņa valodu, žestus un sejas izteiksmi. Tādu uzvedību sauc par “hameleona efektu,” kad cilvēki neapzināti kopē viens otra ķermeņa valodu.

кауенгшнгшлд

Cilvēkiem vienmēr ar jums asociēsies tādi īpašības vārdi, kurus izmantojat, lai raksturotu citus.

кауенгшнгшлд

Pētījumi, kas veikti Havaju universitātē, liecina, ka cilvēki vairāk  jūt tās emocijas, ko citi cilvēki izjūt viņa klātbūtnē.

кауенгшнгшлд

Pastāv iespēja, ka cilvēkiem jūs patiksiet vairāk, pēc tam, kad pieļausiet kļūdas.

кауенгшнгшлд

Pēc statistikas, cilvēki vairāk ieinteresēti tādos komunikācijas partneros, kuri ir līdzīgi viņiem un ar kuriem sakrīt vērtības.

кауенгшнгшлд

Pētījumi rāda, ka cilvēkus piesaista smaidīgi sarunu biedri, turklāt nav svarīgi kādā pozā stāv cilvēks.

кауенгшнгшлд

Universitātes pētījumu rezultātā tika secināts, ja jūsu uzskati par cilvēku sakritīs ar viņa paša, jūsu attiecības veidosies vienmērīgāk.

кауенгшнгшлд

Pāris personīgu detaļu atklāšana ir labākā tehnika attiecību izveidei. Lai izmantotu šo tehniku ir nepieciešams uzdot tikai pāris personīgus jautājumus.Pāris personīgu detaļu atklāšana ir labākā tehnika attiecību izveidei. Lai izmantotu šo tehniku ir nepieciešams uzdot tikai pāris personīgus jautājumus.

кауенгшнгшлд

Mācieties dzirdēt un ieklausīties savā sarunu biedrā, parādot, ka esat godīgs attiecībā pret viņu un viņa noslēpumiem. Pētnieki norāda, ka godīgums ir panākumu atslēga ceļā uz attiecību veidošanu.

кауенгшнгшлд

Psihologi norāda, ka izmantojot savu humora izjūtu pirmajā tikšanās reizē vai mirklī, kad vēlaties iepazīsties ar cilvēku, ir lielāka iespēja, ka jūs iepatiksieties savam sarunu biedram.

кауенгшнгшлд

Ļaujot partnerim pastāstīt par sevi vai stāstīt savu dzīves stāstu, tā vietā, lai runātu par sevi, tas ļaus jums satuvināties un atstās labu iespaidu par jūsu komunikāciju.

кауенгшнгшлд

Emocionāla atklātība, protams, ietver risku, padarot sevi vāju sarunu biedra priekšā, jūs varat palikt nesaprasts.

кауенгшнгшлд

Psihologi apgalvo, ka cilvēks no sava sarunu biedra vienmēr sagaida to pašu, ko pats dara attiecībā pret viņu.


Marine Hačaturjan