tumblr_static_tattoo

13 stilīgākie tetovējumi ar dubultu nozīmi


Daudziem cilvēkiem tetovējumi ir ne tikai ķermeņa rotājums, bet arī svarīgs simbols, kas simbolizē kādas noteiktas atmiņas no cilvēka dzīves. YOUNG.LV piedāvā stāstus par cilvēkiem, kas veidojuši tetovējumus, lai noslēptu rētas.


 1. Šis zilais putns maskē rētas no vairākām operācijām

Vidusskolas otrajā gadā es nokritu no batuta vingrošanas nodarbības laikā un nopietni savainoju savu roku. Pēc astoņiem mēnešiem dažādu operāciju mana roka varēja normāli funkcionēt, tā nepavisam nelīdzinājās manai rokai.

Ķirurgiem nācās noņemt no manas rokas mirušos muskuļus, tāpēc mana roka izskatījās briesmīgi. Šis tetovējums bija mana dāvana sev 18 gadu vecumā. Es vēlējos pārvērst šo rētu, lai es varētu ar to lepoties. Zilais austrumu putns.This bluebird adorning a scar from multiple surgeries.

2. Abstraktas piedurknes, lai slēptu manus apdegumus,

Reiz es vidusskolā zaudēju derībās un man nācās pieskarties kailam vadam. Tas man atstāja milzīgu apdegumu, tāpēc man nācās izveidot šīs piedurknes.This abstract sleeve to cover burns.

3. Šī spalva, lai aizsegtu rētas, ko atstājis vardarbīgs bijušais, tajā pašā laikā pieminot mīļoto cilvēku.

Es šo tetovējumu uztaisīju, lai aizsegtu rētu, ko atstāja mans vardarbīgais bijušais draugs. Viņš salauza manu roku, un man tajā bija jāliek metāla plāksne. Es vēl aizvien pie viņa atgriezos vairākas reizes. Šī rēta man atgādināja, cik vāja es esmu un es gribēju tās vietā kaut ko skaistu. Mans brālēns pagājušogad izdarīja pašnāvību, un mēs bijām ļoti tuvi – es vēlējos viņu godināt. Viņš mani sauca par vienradzi.This feather to cover scars from an abusive ex while honoring a loved one.

4. Neslēpt, bet pastāstīt

Tā vietā, lai slēptu savu rētu, es nolēmu to parādīt. Pagājušajā gada jūlijā man diagnosticēja mugurkaula skoliozi un man bija nepieciešama operācija. Es nolēmu pievienot savai rētai vārdu “Spēks”. Atlabšana prasīja ļoti daudz spēka un es gribēju, lai man šis tetovējums to vienmēr atgādinātu.A single word to show off a scar from spinal reconstruction.

5. Olnīcu vēža simbols

2014. gada 22. augustā no manas labās olnīcas tika izņemts audzējs. Pēc trīs mēnešiem es uztaisīju šo tetovējumu, nevis lai aizsegtu savu rētu, bet lai izceltu to. Veiksme bija manā pusē un analīzes liecina, ka viss ir kārtībā. Pateicoties šai pieredzei, esmu kļuvusi stiprāka kā cilvēks.The symbol for ovarian cancer after having a mass removed.

6. Ļauns kēkss, lai aizsegtu vēža atstātas rētas

Man bija Hodžkinalimfoma, kad man bija 21 gads, bet diagnoze man netika noteikta, līdz es biju 4. stadijā ar citām komplikācijām, tāpēc beigu beigās es biju slimnīcā trīs nedēļas. Es tomēr uzveicu vēzi, bet man bija daudz rētu. Viena no tām bija uz manas rokas un tā bija visredzamākā no visām. Es atkal esmu atgriezusies pie mākslinieces darba un tas bija pats pirmais, ko uzzīmēju.A fierce cupcake to cover scars from cancer treatment.

7. Taisna mugurkaula tetovējums pēc sklerozes operācijas

Kad man bija 15 gadi, man tika diagnosticēta skolioze smagā formā. Man bija ļoti šķībs mugurkauls, kas izskatījās kā S burts. Man teica, ka nepieciešama operācija, lai es varētu dzīvot veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi. Man tika veikta ļoti nopietna un smaga ķirurģiskā operācija. Tetovējums simbolizē manu izveseļošanos un spēku.This straight spine to celebrate recovery from a scoliosis surgery.

8. Zvaigžņotais profils

Tetovējums aizsedz suņa koduma rētu, ko es ieguvu bērnībā.This starry profile.

9. Mediķa tetovējums

Es strādāju kā mediķis un man pašam ir nelāgi apdegumi, tāpēc šis tetovējums man ļoti piestāv.This heart that's one of a set.

10. Šis enkurs, kas maskē kaula smadzeņu pārstādīšanas operācijas rētu

Man pārstādīja kaula smadzenes, kad man bija 9 gadi. Rēta gan ir krietni izbalējusi, bet tā vienmēr man ir traucējusi. Mans vectēvs nomira, kad man bija 14 gadi, un es nolēmu viņu godināt ar enkuru, kas tetovēts par godu viņam.This medic's tattoo.

11. Krāsainais enkurs ar spilgti sarkanām puķēm.

Šis enkurs ir par godu manam vectēvam, kurš dienēja krasta apsardzē. Šis tetovējums aizsedz lielu rētu no ievainojuma, ko es guvu, kad man bija 16 gadi.This anchor covering a scar from a bone marrow transplant.

12. Šī sārtā lenta par godu kaulu audzēja izņemšanai.

Kad man bija 10 gadi, no manas kājas izņēma kaulu audzēju. Tagad izskatās, ka šī lenta ir aizsējusi brūci.This red ribbon after having a bone tumor removed.