One One Riga pic by Peteris Viksna-no logo

15.decembrī Amber Muse aizvadīs tehno-BRAVE klubā One One


Šo piektdien, 15.decembrī, mūzikas leibls Amber Muse ar Jägermeister atbalstu klubā One One (Šarlotes ielā 18a) aizvadīs jaunās sērijas BRAVE ballīti. BRAVE tas ir pasākums, kas veltīts tehno mūzikas daudzpusībai. Sākot ar pusnakti pie pults stāsies dīdžeji Taran & Lomov, Ze Ivarzz, Lomidze un Kriss.


 

“Atceros, ka 90-to gadu otrajā pusē, kad manā fonotēkā pārsvarā bija soulful house un garage žanru plates, pirms reiva VEF’ā es satiku Igoru Šulinsku, žurnāla Ptjuč galveno redaktoru”’, stāsta Bogdans Tarans.  “Es uzsāku ar viņu diskusiju par tehno vienveidību, uz ko Šulinskis atbildēja, ka šī mūzika ir ļoti dziļa. Šodien tas ir izteikti jūtams pateicoties žanra lielajām variācijām: tieši tam – tehno daudzveidībai –  kopā ar Maksu Lomovu veltīsim jaunās ballītes”.
Līdzās organizatoriem Taran & Lomov pie One One pults ar platēm stāsies arī Ze Ivarzz. Viņa vārds ir zināms vēl tai paaudzei, kas apmeklēja elektronikas pasākumus tālajos 1990-tajos. Kopā ar Ivarx viņš bija viens no No Rest dalībniekiem un aizvadīja dažādas ballītes un koncertus Rīgā. Tās desmitgades beigās iejuties arī radio raidījuma vadītāja lomā, vadot “Vakara Ceļojumu” Latvijas radio, un pēcāk “Signālu” KNZ Radio (kopā ar Ivarx un @toms).
Vēl viens BRAVE dalībnieks ir Levan Lomidze, producents, dīdžejs un promoters. Viņš ir viens no leibla Datenbits Recordings dibinātājiem un ideologiem, kuram pats raksta daudz mūzikas. Tāpat strādā ar pseidonīmu Didactic Scalica, kura ieraksti ir veidoti ar dziļu noskaņojumu. Par ballītes ceturto dīdžeju kļūs Rīgas klubu skatuves jaunpienācējs – Kriss, kurš ir pilns degsmes un ir aizrāvies ar dažāda veida tehno, minimal un mikrohouse.
Pasākuma BRAVE sākums 15.decembrī plkst. 23:55. Ieeja: ar pierakstu viesu sarakstā vai tiem, kuri būs atzīmējuši “Going” pasākuma lapā Facebook, kā arī studentiem ar ISIC/RSU kartēm 3€ līdz 01:00, pārējiem – 5€. Pieteikšanās viesu sarakstam e-pastā info@ambermuse.com. Kluba One One adrese – Šarlotes ielā 18a.
BRAVE-new-WEB-600