1_low

20 romantiskās filmas aukstiem rudens vakariem


Rudens jau ir klāt, nesot līdzi aukstus vakarus, kuros tā vien gribas saritināties savā atpūtas stūrītī ar kādu siltu dzērienu un našķi, lai izbaudītu labu romantisko filmu. Piedāvājam četrus dažādus romantisko filmu sarakstus no kuriem izvēlēties savu šīvakara izklaidi.


KLASIKA:

Casablanca (1942)

Otrā Pasaules kara laikā Marokā, Kasablankā, kur pulcējas bēgļi no dažādām pasaules valstīm, ciniskais,no dzimtenes izraidītais amerikānis, Riks satiek savu kādreizējo mīļoto un viņas vīru- abiem steidzami nepieciešama palīdzība.Attēlu rezultāti vaicājumam “Casablanca”

Breakfast at Tiffany’s (1961)

Jauns rakstnieks ievācas dzīvoklī Ņujorkā un satiek harizmātisko kaimiņieni ar mistisko pagātni- Holliju. Viņu nepārtraukti aplido bagāti vīrieši neskaitāmās bohēmiskās ballītēs. Pavadot laiku kopā, viņiem rodas jūtas vienam pret otru, taču Hollija nekad vairs nevēlas dzīvot nabadzībā un apņēmusies salaulāties ar bagātnieku.Attēlu rezultāti vaicājumam “Breakfast at Tiffany’s”

Some Like It Hot (1959)

Pēc tam, kad kļuvuši par lieciniekiem mafijas pastrādātai slepkavībai, Džo un Džerijs nolemj bēgt no Čikāgas, izliekoties par daiļā dzimuma pārstāvēm un pievienojoties sieviešu džeza grupai.Attēlu rezultāti vaicājumam “Some Like It Hot”

The Sound of Music (1965)

Marija pamet klosteri un kļūst par striktā kapteiņa fon Trapa septiņu bērnu guvernanti, pilnībā apburot visu ģimeni ar jautrību, dzīvesprieku un dziesmām.Attēlu rezultāti vaicājumam “The Sound of Music”

Annie Hall (1977) 

Neirotisks komiķis no Ņujorkas iemīlas dzīvespriecīgā naktsklubu dziedātājā- filmā attēlota viņu sarežģīto attiecību anatomija, tajā skaitā arī viņu domas par dzīvi un ikdienas problēmām.Attēlu rezultāti vaicājumam “Annie Hall”

CITĀDĀKA ROMANTIKA:

Trainwreck (2015)

Veiksmīgā un talantīgā vecmeita Eimija ir pieradusi pie uzdzīves un vienas nakts sakariem- jau bērnībā sagrauta viņas ticība monogāmijai. Darba laikā Eimija satiek sportistu ārstu Āronu, kurš liek viņai apdomāt savus uzskatus par dzīvi un mīlestību.Attēlu rezultāti vaicājumam “Trainwreck 2015”

Sleeping With Other People (2015)

Leinija un Džeiks pirmo reizi satiekas dienesta viesnīcā, kur viņa ieradusies zaudēt nevainību. Kad viņas plāns izgāžas, abi nolemj pavadīt šo nakti kopā. Pēc vairāku gadu pārtraukuma abi atkal nejauši saskrienas un nolemj palīdzēt viens otram tikt galā ar savām mīlas dzīvēm. Attēlu rezultāti vaicājumam “Sleeping With Other People (2015)”

What If (2013)

Volliss, kurš „izdedzis” no virknes neveiksmīgu attiecību, ballītes laikā satiek brīnišķīgo Šantriju. Abi lieliski pavada laiku runājot, taču vakara beigās izrādās, ka viņai jau ir puisis. Bet viņi taču var būt arī tikai draugi, vai ne? Bet ja nu…Attēlu rezultāti vaicājumam “What If (2013)”

Man Up (2015)

Nensija netīšām nozog vilcienā satiktas svešinieces aklā randiņa partneri. Pirms viņa paspēj atklāt patiesību, Nensijai iepatīkas šis vientuļais svešinieks. Taču patiesība agrāk vai vēlāk nāk gaismā.Attēlu rezultāti vaicājumam “Man Up”

Two Night Stand (2014)

Sniegavētra piespiež diviem svešiniekiem, kuri vēlējušies tikai vienas nakts sakaru, palikt kopā, lai pārciestu šo dabas katastrofu, kura pilnībā paralizējusi pilsētu.Attēlu rezultāti vaicājumam “Two Night Stand (2014)”

ĻOTI ROMANTISKAS ROMANTISKĀS FILMAS:

When Harry Met Sally (1989)

Kad Harijs satika Salliju, viņi vēl nezināja, cik ļoti viņu dzīves mainīsies. Gadu gaitā abi kļuvuši par draugiem, taču- ja nu starp viņiem ir kas vairāk?Attēlu rezultāti vaicājumam “When Harry Met Sally”

The Notebook (2004)

Kaislīgs, bet nabadzīgs vīrietis iemīlas jaunā, bagātā meitenē. Ar viltību viņš teju piespiež Aliju doties uz randiņu. Ar laiku Alijas turīgā ģimene aizliedz viņai tikties ar parastu strādnieku. Vai viņiem abiem izdosies atkal atrast vienam otru?Attēlu rezultāti vaicājumam “The Notebook”

Notting Hill (1999)

Viljama dzīve apgriežas ar kājām gaisā, kad viņa ne pārāk veiksmīgajā ceļojumu grāmatu veikalā negaidīti iemaldās pasaulē slavenākā Holivudas aktrise.Attēlu rezultāti vaicājumam “Notting Hill (1999)”

Love Actually (2003)

Filmas notikumi norisinās Londonā, neilgu laiku pirms Ziemassvētkiem.  Tajā iespējams ielūkoties vairāku cilvēku dzīvēs un izzināt neskaitāmos mīlestības aspektus viņu likteņu līkločos.Attēlu rezultāti vaicājumam “Love Actually (2003)”

Bridget Jones’s Diary (2001)

32 gadus vecā Bridžita pēc Jaunā gada sagaidīšanas nolēmusi sākt rakstīt dienasgrāmatu un pilnībā mainīt savu dzīvi- zaudēt svaru, atmest kaitīgos ieradumus un atrast labu vīrieti. Visus viņas plānus izjauc seksīgais priekšnieks Daniels.Attēlu rezultāti vaicājumam “Bridget Jones’s Diary (2001)”

ŠĪ GADA:

The Choice

Gabija, pārvācoties uz mazu pilsētiņu okeāna krastā, sāk dzīvot blakus rūdītajam vecpuisim Trevisam. Viņa jau ir attiecībās ar savu draugu Raijenu, bet ja nu viņš nav viņas mūža mīlestība?Attēlu rezultāti vaicājumam “The Choice”

How To Be Single

Alise kopš koledžas ir bijusi kopā tikai ar Džošu. Kad viņai tiek piedāvāts darbs Ņujorkā, Alise nolemj pamest savu draugu un līdzšinējo dzīvi, lai dotos uz lielo pilsētu. Ar jauno draugu palīdzību viņa pirmo reizi var piedzītot- kā tas ir dzīvot Ņujorkā un izbaudīt dzīvi vienai.Attēlu rezultāti vaicājumam “How To Be Single”

Get a Job

Vils un Džiliana pēc koledžas beigšanas saskaras ar skarbo dzīves realitāti- nav viegli atrast darbu, nodrošināt pajumti un pārtiku. Bet viņi ir jauni, ambiciozi un absolūti nezina, kas viņus sagaida nākotnē, taču abi ir gatavi visiem trakajiem dzīves izaicinājumiem.Attēlu rezultāti vaicājumam “Get a Job”

Pride and Prejudice and Zombies

Klasiskajam Džeinas Ostinas stāstam par lepnumu un aizspriedumiem pievienoti- jā, zombiji. Benetu māsas nav tikai labi skolotas un prasmīgas- viņas apguvušas arī cīņas mākslu un ir gatavas cīnīties ar nemirušajiem.Attēlu rezultāti vaicājumam “Pride and Prejudice and Zombies”

Me Before You

Kolorītā mazpilsētas meitene Lū paliek bez darba un nezina, ko iesākt, jo ģimenei ļoti nepieciešama nauda. Par laimi darba centrā viņai piedāvā strādāt par palīgu Treinoru skaistajās mājās, lai palīdzētu Vilam, kurš pēc satiksmes negadījuma ir teju pilnībā paralizēts un zaudējis vēlmi dzīvot.