FB PAGE – Funk D’Void Cover

21.aprīlī Amber Muse ballītē Rīgā uzstāsies Skotijas tehno meistars Funk D’Void


Tiem, kuri pazīst un interesējas par tehno mūziku, tādiem vārdiem kā Soma Records un Funk D’Void ir jābūt pazīstamiem. Soma – viens no galvenajiem 1990-to gadu elektroniskās mūzikas simboliem, bet Funk D’Void ir pazīstams skots, kurš vairāk kā pirms 20 gadiem tieši tur uzsāka savu muzikālo darbību. 21.aprīlī viņš kļūs par Amber Muse ballītes galveno viesi, kas notiks klubā “Autentika” (Bruņinieku ielā 2) ar “Pepsi” atbalstu. Tāpat uzstāsies arī Samaan (Belfāsta), Taran & Lomov, bet otrajā zālē – Tony & Nicolas Barnes.


Nav nemaz tik bieži sastopams, ka elektroniskās mūzikas producenti ir aktuāli un spēlētu tik ilgu laiku, kā Lars Sandbergs – galvenokārt, pazīstams ar vārdu Funk D’Void, bet mūziku raksta arī kā Francois Dubois, Chaser un jaunāko Joyless. Katru gadu ar saviem setiem viesojoties visās pasaules malās – sākot ar abām Amerikām līdz Austrālijai un Japānai, daudz uzstājas Barselonā, kur pēdējos gadus arī dzīvo: viņš ir rezidents klubā “Macarena Club, kā arī regulāri spēlē “Moog”, “Pacha” un “Space” Ibizā.
Funk D’Void bagāžā ir mūzika uz kulta leibliem Bedrock, Cocoon, Tronic, Urbantorque, remiksi priekš New Order, Underworld, Kevin Saunderson, Deetron, Laurent Garnier, Paul Van Dyk, Stephan Bodzin, Ian Pooley, ārpus laika esošajās miksētajās izlašu sērijās “Balance” un “Cocoon”. Šobrīd viņš vada pats savu skaņu ierakstu kompāniju Outpost Records.
Amber Muse ballīte pirmo reizi notiks vienā no Rīgas jaunajiem klubiem – “Autentika” ar divām deju zālēm. Galvenajā zālē kopā ar galveno viesi spēlēs Samaan no Belfāstas, kurš pagājušajā mēnesī ir atjaunojis sava leibla One Electronica darbību ar jaunu relīzi. Kā arī pasākuma promouteri Taran & Lomov – viņu šī gada muzikālajā grafikā ir treki uz vairākiem Eiropas leibliem. Otrajā zālē varēs dzirdēt jauno dīdžeju duetu Tony & Nicolas Barnes.
Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Resident Advisor (www.residentadvisor.net/events/1091706), pieejamas 50 biļetes par 4 € + komisija, kas dos iespēju apmeklēt pasākumu visas nakts garumā. Biļešu cena pie ieejas 7 €, vai 5 € līdz 00:30 studentiem vai tiem, kas sevi atzīmējuši “Going/apmeklēšu” pasākuma Fceboook lapā (www.facebook.com/events/1873022519436755).

Atbalsta: Pepsi, TestPress.news, restorāns Easy Beer and Burger (Kaļķu ielā 8). Reklāmas materiāli: www.pmtm.lv