Shur-i-kan @ Amber Muse’s LOFT Project

23.martā Rīgā uzstāsies britu mūziķis Shur-i-kan


Rīgas mūzikas leibls Amber Muse ir izziņojis sava nākamā pasākuma viesi: 23.martā klubā “Secret Garden” (Grēcinieku ielā 28) uzstāsies dīdžejs un mūziķis Shur-i-kan no Lielbritānijas, kā arī Bodan Taran un East Cho.


 

Par pasākuma viesi, kas notiks ar Jägermeister un Red Bull atbalstu, kļūs britu mūziķis Shur-i-kan. Viņš uz mūzikas skatuves ir jau vairāk kā 10 gadus, un viņa mūzika ir aktuāla arī šodien: 2014.gadā viņš iekļūva veikala Traxsource labāko deep house mākslinieku trijniekā, bet debijas albumu izdeva uz leibla  Freerange Records, kuram DJ Mag piešķīris labāka žanra leibla nosaukumu Best of British Award nominācijā. Viņš ir izdevis savu mūziku tādu skaņu ierakstu kompāniju paspārnē, ka Lazy Days, Defected, Z Records, Simple, Urban Torque, kā arī savā Dark Energy Recordings.

Tāpat Shur-i-kan ir talantīgs pianists. Pagājušajā desmitgadē viņš bija improvizācijas grupas The Bays dalībnieks, un viņa jaunāko darbu vidū var atzīmēt taustiņu partiju Matsušitas Šouheja jeb M-Swift relīzei no Japānas. Dīdžeja ikmēneša podkāsti Soundcloud “Shur-i-kan in the Mix” savāc tūkstošus klausījumu un ir ieguvuši lielu auditorijas popularitāti.

Biļetes iepriekš pārdošanā uz 23.marta pasākumu ar Shur-i-kan dalību klubā “Secret Garden” pieejamas iegādei mājas lapā Resident Advisor par 4 € (+komisija): www.residentadvisor.net/events/1083619. Biļešu cena pie ieejas: 7 €, ISIC studentiem 4 € līdz 01:00.