landscape-1485452812-firstdate

27 idejas randiņam


Portāls Buzzfeed.com saviem lasītājiem nesen palūdza pastāstīt par viņu mīļākajām un unikālākajām randiņu idejām. Te ir dažas no jautrākajām atbildēm. 


Piezīme: Ne visi materiāli ņemti no Buzzfeed lasītāju atbildēm

1. Paceliet attiecības jaunos augstumos, dodoties uz klinšu kāpšanas sienu

“Vienā no labākajiem randiņiem ar draugu es viņu aizvedu kāpt klintīs. Es par to viņam varēju daudz ko iemācīt un dot viņam padomus, lai viņš varētu iemācīties pareizu tehniku. Tas mums arī parādīja cik ļoti viņš man uzticas, lai viņš varētu noturēt visu savu svaru uz klinšu sienas. Ja tev ir hobijs, tad paņem līdzi savu otro pusīti, lai arī viņš/ viņa varētu iemācīties nedaudz vairāk par to, ko tu dari un arī tu vari parādīt un iemācīt, ko tu proti.”

2. Sāciet dienu ar jaukām brokastīm

“Brokastu randiņš rada dīvainu tuvības sajūtu jau no paša sākuma par spīti tam, ka mēs nemaz netaisāmies nodarboties ar seksu, bet gan vienkārši iepazīt viens otru tuvāk.” morning breakfast knocked up i love breakfast GIF

3. Pastaigājieties gar pingvīniem un žirafēm zooloģiskajā dārzā

“Staigājot un sarunājoties jūs atbrīvojaties no uztraukuma, un jums vienmēr ir kaut kas (dzīvnieki), lai novērstu uzmanību un nedaudz atbrīvotos no neveiklības sajūtas. Un, ja kaut kas notiek ne tā, tu vismaz vienmēr vari pateikt “Skaties, redz, kur žirafe!” un ātri bēgt, ja nepieciešams.”

4. Izrotājiet objektus ar izbolītu acu uzlīmēm

“Viena no manām mīļākajām lietām, ko es daru kopā ar savu draugu, ir – mēs cenšamies uzlīmēt izbolītu acu uzlīmes uz pēc iespējas vairāk objektiem, bet netikt pieķertiem. Mēs to esam darījuši zoodārzos, muzejos, glaunos restorānos un jebkur citur, kur vien mums tas ienāk prātā.”

5. Dodieties uz atrakciju parku

“Ātri nobraucieni karuseļos liek jums novērtēt faktu, ka jūs esat dzīvi, un kopā ar kādu, kuru jūs varētu arī mīlēt. Kā arī, jums nekad nebūs garlaicīgi un vienmēr būs, par ko parunāt.” movie photography park parque roda gigante GIF

6. Dodieties kopā iedzert alus ražotņu tūrē

“Ja jūs abi reizi pa reizei iedzerat, šī ir lieliska ideja. Ja jums beidzas, par ko runāt, jūs vienmēr varat apspriest to, ko ir pieminējis gids, kā arī jūs vienmēr varēsiet iedzert.”

7. Dodieties uz minigolfu

“Cīņa uz dzīvību un nāvi aizraujošā minigolfa spēlē ir brīnišķīgs laika pavadīšanas laiks”.

8. Izrotājiet savu sapņu māju kopā, dodoties uz IKEA

“Dodieties uz IKEA vai līdzīgu veikalu, un paņemiet paraudziņus no tādām lietām kā paklāji vai krāsa, un kopīgi izplānojiet savu māju. Tas ir ļoti jautri un jauki – domāt par šīm lietām ar kādu, ar kuru jūs varētu pavadīt kopā visu savu dzīvi.” art ikea GIF

9. Izmēģiniet disku golfu

“Tas jums liek doties ārā un izkustēties, kā arī tas ir lēti. Lielākajā daļā pilsētu ir bezmaksas kursi, tāpēc jums būs nepieciešami tikai daži diski. Stundām jautrības un vieglu fizisku aktivitāšu tikai par aptuveni 20 dolāriem.”

10. Novērojiet cilvēkus, esot ērti iekārtojušies savā mašīnā

“Es un mans puisis dodamies braucienos un izdomājam stereotipus par cilvēkiem, kas ir netālu no mums, pamatojoties uz viņu mašīnām, un pēc tam pārliecināmies, vai mums bija taisnība, kad braucam viņiem garām.”

11. Riskējiet ar sendviču ruleti!

“Katrs cilvēks nodrošina trīs līdz četras lietas; jo dīvainākas un pretīgākas, jo labāk – citronu krēms! anšovi! kimči! eksotiski sieri! Nopērciet arī maizi. Pēc tam sagatavojiet sviestmaizes ar pēc iespējas vairāk dažādām kombinācijām, un dodieties uz parku, lai tās ēstu un novērtētu tās. Ja esat ar pareizo cilvēku, tas ir nāvīgi jautri. Tas ir radošāk, nekā kopīga gatavošana, dabīgs sarunu temats un to ir iespējams izdarīt jebkurā diennakts laikā ar vai bez dzērieniem. Tāpat banānu – sezama sēkliņu – majonēzes sviestmaižu ēšana ir pieredze, kas dīvainā kārtā vieno cilvēkus.” food eating hungry kate kate hudson GIF

12.  Apbrīnojiet šedevrus mākslas galerijā

“Tas ir lieliski, jo ir par velti, un jūs varat daudz sarunāties, un, ja jūs dodaties uz atklāšanu, tur būs bezmaksas vīns.”

13. Dodieties kopīgā geokešinga maršrutā

“Tas ir kā doties priekšmetu medībās, bet tikai pieaugušo versijā.”

14. Iepazīstieties ar pūkainiem draugiem suņu patversmē

“Mana draudzene mani aizveda uz suņu patversmi un mēs stundām rotaļājāmies ar suņiem, ieskaitot ar terapijas suni, kuru viņa pasūtīja īpaši man, jo es biju pārstresojies eksāmenu dēļ. room GIF

15. Pārbaudiet savu saderību, dodoties uz Escape room

“Es dievinu “escape rooms” un tamlīdzīgas lietas – tā pa lielam ir garantija labai laika pavadīšanai.”

16. Dodieties uz lidostu, lai vērotu cilvēkus, kas ir tikko ielidojuši

“Paņemiet lidostā kafiju un novērojiet cilvēkus! Sēdiet pie drošības pārbaudes un izdomājiet stāstus visiem cilvēkiem, kas gaida cilvēkus, kas tūlīt ielidos.”

17. Ieprieciniet savas acis un vēderus ēdiena festivālā

“Es paņēmu savu draugu līdzi uz ēdiena festivālu un mēs lieliski pavadījām laiku. Galvenais triks ir dalīties ar visu ēdienu, ko jūs izmēģināt, lai jūs abi tos varētu nogaršot un nepārēstos pārāk ātri.”

18. Spēlējieties kā bērni interaktīvā muzejā

“Sentluisas pilsētas muzejs ir kā liels rotaļu laukums pieaugušajiem ar 10 stāvus augstiem slīdkalniņiem, konstrukcijām, kas veidotas no veciem skolas autobusiem un lidmašīnām, tam visam apakšā ir alas ar gaismas kristāliem un slepena istaba, kurā var izveidot skaistas papīra sniegpārsliņas ar vecu kundzi, kas stāsta spoku stāstus.”

19. Gremdējieties atmiņās vecu grāmatu veikalā

“Dodieties uz lietotu grāmatu veikaliņu, jo īpaši uz tādu, kurā ir arī cita veida izklaides mediji. Ir interesanti pavērot, kas kuram liek justies nostalģiskam.”Vintage 3D vintage 3d books paper GIF

20. Vērojiet zvaigznes no mīksta planetārija sēdekļa

“Mūsu pirmajam randiņam mana draudzene mani aizveda uz planetāriju, jo viņa zināja, ka man patīk kosmoss, bet nezināja par to neko daudz.”

21. Ejiet pārģērbties vietējā Pestīšanas armijā

Dodieties uz Pestīšanas armiju vai citu labdarības iestādi un izvēlieties šausmīgas drēbes viens otram. Tas ir ļoti jautri!

22. Palutiniet sevi šokolādes fabrikā

“Mūsu pirmajā gadadienā mans draugs mani aizveda uz šokolādes fabriku. Tūre maksāja tikai 8 eiro no cilvēka un mēs dabūjām veselu tonnu bezmaksas paraugu.”

23. Smejieties kopā, dodoties uz komēdijšovu

“Tas ir labs veids, kā pārbaudīt otra cilvēka humora izjūtu, un, ja viņi ir no tiem cilvēkiem, kam nepatīk komiķi, vai tiešām tev šis cilvēks tavā dzīvē ir vajadzīgs?”

24. Skatieties savus mīļākos TV šovus vai filmu zem zvaigznēm

Ja jums ir mašīna ar piekabi, ģenerators un izbraukšana no pilsētas ir vienkārša, tad šis variants ir perfekts! Dodieties kaut kur, kur varat redzēt zvaigznes, un skatieties filmas un TV šovus zem klajas debess. Mēs piekabē salikām arī matračus, segas un spilvenus, našķus, utt. Tā ir tāda kā došanās uz kempingu bet bez lielas gatavošanās.Paramount Pictures movie fail comedy ouch GIF

25. Kopā dodieties uz grāmatu klubu

“Es daudz lasu, tāpēc man šķiet brīnišķīgi, ja es varu atrast kādu, kuram tas interesē, tāpēc ir forši kopīgi apmeklēt grāmatu klubu kopā. Pirmie randiņi var būt tik neveikli un starp sarunām mēdz būt klusuma brīži. Es nevaru iedomāties labāku veidu, kā pavadīt vakaru kopā.”

26. Dodieties jaukā un vieglā pastaigā

“Jums nav jāblenž vienam uz otru un neveikli klusuma brīži ir mazāk neveikli, jo jūs staigājat. Ja viss notiek labi, jūs varat beigt savu pastaigu bārā, vai arī, ja jūs esat no tiem cilvēkiem, kuram šķiet, ka pirmajā randiņā noteikti jums vajadzīgs alkohols, jūs varat dalīties ar slepenu termosu, kurā sajaukta limonāde un džins. Tāpat pastaigas parasti notiek dienas laikā, tāpēc, ja nu jums tomēr kādā no jūsu dzīvokļiem būs sekss, jums nebūs jāpavada visa nakts un jādodas prom agrā rīta stundā.”

27. Palēkājiet pa putu bedri

 “Man vienmēr ir bijusi jautra ideja randiņam, kurā mēs varētu vienkārši doties uz kādu vietu ar putu bedri un vienkārši izārdīties. Nav tas nobriedušāko cilvēku variants, bet kuru gan tas interesē?”