featured-image2

3 ilgi gaidīti mūzikas albumi 2017. gada vasarai


Daudziem ir pazīstama situācija, kad mīļākā mūzikas grupa izdod albumu, un tu pirmās dažas dienas klausies un izbaudi vienas un tās pašas jaunās dziesmas. Lai tavu vasaru pildītu tikai labas mūzikas skaņas, YOUNG.LV žurnālists tev ir sagatavojis nelielu sarakstu ar gaidītākajiem šīs vasaras albumiem – nepalaid garām to iznākšanu!


1. Linkin Park “One More Light”

Kad: 19. maijā

Kopš pēdējā albuma izdošanas brīža ir pagājuši trīs gadi, kuru laikā mūziķi ir aktīvi koncertējuši, apvienojot to ar darbu ierakstu studijā.

2017. gada 19. maijā oficiāli iznāks Linkin Park septītais studijas albums “One More Light”. Tajā būs iekļautas 10 dziesmas, no kurām tāda paša nosaukuma dziesma “One More Light” būs akustiska.

Fakts:

2016. gada septembrī grupas galvenais vokālists Česters Beningtons paziņoja: “Mums ir daudz laba materiāla, ar kuru, es ceru, būs gana, lai pārbaudītu mūsu fanus.” 2017. gada sākumā preses konferences laikā Maiks Šinoda sacīja, ka jaunais albums atšķirsies no grupas iepriekšējiem darbiem: “Jums ir jāgaida negaidītais”.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Linkin Park "One More Light"”

2 . Alt – J “Relaxer”

Kad: 9. jūnijā

Jaunais britu grupas Alt-J studijas albums iznāks 9. jūnijā. Tam dots nosaukums “Relaxer”. Kopumā albumā būs 8 kompozīcijas. Ir izdots arī singls – “3WW”. Jau tagad albumu ir iespējams iepriekšpasūtīt iTunes. Albumā Alt-J atkal ir strādājuši ar producentu Čārliju Endrū, kuram ir unikāla spēja pārvērst grupas avangarda mūzikas struktūru tīrā zeltā. Jāatzīmē, ka britu kolektīvs apciemos arī mūsu valsti festivāla Positivus 2017 laikā. Tajā grupa uzstāsies svētdien, 16. jūlijā.

Fakts:

No intervijas ar žurnālu “Rolling Stone”:

– Mūsu jaunais albums būs kompakts darbs. Tikai 8 dziesmas. Mēs nevēlējāmies to padarīt garu. Taču tagad mums ir astoņas dziesmas, kuras mums ir patiešām izdevušās. Mums patīk “Relaxer”. Mēs rakstījām dziesmas, pakāpeniski tām kaut ko pievienojot. Tā arī šis albums radās. Ceram, ka fani to novērtēs.

Attēlu rezultāti vaicājumam “Alt - J "Relaxer"”

3. Lorde “Melodrama”

Kad: 16. jūnijs

Šī ieraksta iznākšana gaidāma 2017. gada 16. jūnijā. Albumā būs 11 kompozīcijas un to izdos ierakstu kompānijas Lava Records un Republic Records.

Galvenais albuma singls “Green Light” tika izdots 2017. gada 2. martā. Dziesmas mūzikas video tika uzņemts Losandželosā un tā režisors ir Grants Singers. 10. martā izdots reklāmas singls “Liability”.

Fakts:

Jaunzēlandiešu mūzikas dīva Lorde Twitter sarakstē ar draugiem atklāja jaunas detaļas par gaidāmo ierakstu “Melodrama”. Zināms, ka ierakstā nebūs dzirdams neviens cits mākslinieks, tajā būs dziesmas, kas līdzinās “Green Light”, tajā nav daudz dziesmu, kas ir sarakstītas to ierakstīšanas laikā; dziedātājas albuma mīļākā ir dziesma, kurā ir iekļauti vārdi “I Ride the Subway…”

Attēlu rezultāti vaicājumam “Lorde "Melodrama"”