colorfy-1

5 neticami relaksējošas bezmaksas spēles tavam mobilajam telefonam


Kad dīda nemiers vai nākas ilgi gaidīt, nereti meklējam glābiņu savos mobilajos telefonos. No plašā aplikāciju piedāvājuma esam atlasījuši piecas bezmaksas aplikācijas, kas tevi relaksēs. Brīdinām- tajās pat nemanot vari pavadīt diezgan ilgu laiku.


VIRIDI

KĀ SPĒLĒT: Audzē un apkop lielu podu ar sukulentiem reāllaikā, fonā skanot relaksējošai mūzikai. Ja vēlies nelielu dārziņu, bet tav nav „zaļo īkšķīšu”, šī ir ideāla aplikāciju- mazāk stresa un pienākumu. Tavi augi vienmēr būs tavā kabatā.

Pieejama bez makas IOS un AndroidAttēlu rezultāti vaicājumam “VIRIDI game”

TWO DOTS

KĀ SPĒLĒT: Ideja ir ļoti vienkārša- savieno punktus un savāc noteiktu skaitu dažādu krāsu punktu. Aplikācija sākotnēji nelikās ļoti aizraujoša, taču ātri vien iedzina azartā un rezultātā pat nepamani, ka pagājusi jau stunda.

Pieejama bez makas IOS un AndroidAttēlu rezultāti vaicājumam “two dots game”

ZEN KOI

KĀ SPĒLĒT: Neticami skaistā dīķī ar savas krāsainās Koi karpas palīdzību jānotver citi ūdens iemītnieki. Savācot nepieciešamos resursus, iespējams radīt jaunas zivis, attīstīt tās, kā arī palielināt ūdenstilpni. Skaista grafika, relaksējoša mūzika, patīkamas krāsas. Ja nebūsi uzmanīgs, šī spēle tevi ieaijās.

Pieejama bez makas IOS un AndroidAttēlu rezultāti vaicājumam “ZEN KOI”

Fluid Monkey

KĀ SPĒLĒT: Reizēm ir patīkami vienkārši darīt kaut ko, kas neprasa lielu piepūli. Šajā aplikācijā iespējams izmantot dažādas krāsas un efektus, vērot kā līdz nepazīšanai pārvēršas un ņirb tava mobilā tālruņa ekrāns.

Pieejama bez makas tikai AndroidAttēlu rezultāti vaicājumam “Fluid Monkey”

COLORFY

KĀ SPĒLĒT: Atceries bērnību! Izvēlies vienu no neskaitāmajiem dažādu tēmu un sarežģītības zīmējumiem, un izkrāso to pēc savas patikas.

Pieejama bez makas IOS un AndroidAttēlu rezultāti vaicājumam “COLORFY”