How-to-choose-a-good-commercial-photography-studio

5 viegli veidi, kā kļūt par fotogrāfijas karali


“Uzgaidi vēl brītiņu! Lieliski!” mēs izsaucamies, uzņemot kārtējo fotogrāfiju. Bet ne vienmēr izdodas uzņemt ideālu fotogrāfiju, pat ar mūsdienīgu telefonu. Uzlabo savas fotogrāfijas līdz pilnībai – izmanto fotoredaktoru. YOUNG.LV dalās ar Mashable padomiem.


P.S. Savā apskatā esam izmantojuši programmu Adobe Photoshop Express, kas ir bez maksas pieejama gan IOS (https://itunes.apple.com/gb/app/adobe-photoshop-express/id331975235?mt=8), gan Android ierīcēs (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.psmobile).

1.Kadrējumsa3

Ko darīt, ja fotogrāfijā ir pagadījies miljards objektu, novēršot uzmanību no paša galvenā? Palīgā nāks kadrēšanas funkcija.

Programmā Adobe Photoshop Express fotogrāfijas apgraizīšanas funkcija ir apakšējā paneļa otrā poga. Pēc tam, kad esat izvēlējušies šo režīmu, vienkārši ar pirkstu velciet pa ekrānu, nosakot savas sapņu fotogrāfijas robežas.

P.S. Ja pēc jebkuras funkcijas izmantošanas jūs saprotat, ka esat izdarījuši kaut ko nepareizi, nospiediet pogu “atcelt” (augšējās izvēlnes ieliektā bultiņa) – un fotogrāfija atgriezīsies iepriekšējā stāvoklī.

2. Kvalitātes uzlabošana

a5

Bieži vien bildēm trūkst nepieciešamā asuma. Programma Adobe Photoshop Express palīdzēs uzlabot jūsu fotogrāfijas kvalitāti.

Nospiediet apakšējā paneļa trešo pogu. Izdarot to, jūs redzēsiet opciju, kas ļauj uzlabot attēla asumu. Pavelkot slīdni, fotogrāfijas kvalitāte uzlabosies.

3. Sarkano acu efekts

a1

Sarkano acu efekta izdzēšana ir ļoti vienkārša funkcija. Tā atrodas apakšējā paneļa vidū. Lai izvairītos no “vampīriskajiem” skatieniem, vienkārši izvēlieties šo funkciju un pieskarieties fotogrāfijā redzamajām acīm.

a2

4. Netīrumu notīrīšana

a4

Adobe Photoshop Express palīdzēs jums noslēpt visas neglītās vietas, kas redzamas jūsu fotogrāfijā, piemēŗam: putekļus, netīrumus vai plankumus. Nospiediet pēdējo pogu ar plāksteri, pēc tam izvēlieties vietu, kurai nepieciešami uzlabojumi.

5. Spilgtums

ФОТО 5.

Viedtālruņu kameras visu laiku uzlabojas, bet pat tagad tās nevar nofotografēt tumšās vietas. Par laimi, Adobe Photoshop Express palīdzēs to labot.

Nospiežot pogu ar trim līnijām un punktiņiem, jūs redzēsiet lērumu funkciju, tādas kā: “kontrasts”, “temperatūra” un “spilgtums”. Daudzas no tām pavisam vienkārši uzlabos attēla krāsu, bet citas – palīdzēs novest attēlu līdz pilnībai.a6