pride-prejudice-2005-movie-picture

5 romantiskas grāmatas tikpat romantiskai vasarai


Putnu čivināšana, saules staru siltums un, protams, iemīlējušies pārīši ziedu plaukstošos parkos. Galu galā vasara ir mīlestības laiks. Tieši tādēļ, Young.lv ir apkopojis piecas romantiskākās grāmatas skaistai vasarai!


1. DŽODŽO MOJA „PIRMS ATKAL TIKSIMIES”

Sirdi plosošs, bet tajā pašā laikā humora pilns stāsts par drosmīgo Vilu un bailīgo Lū. Lasot šo stāstu nebeigsiet brīnīties par to, cik ļoti īpaši šo abu cilvēku likteņi ir, kā arī neapvaldīsiet emocijas jūsmojot  par to, cik patiesu mīlestību ir parādijusi šīs  grāmatas autore Džodžo Moja. Noteikti iesakām izlasīt tiem, kuri vēlas labi pasmieties, kā arī paraudāt.

Šīs grāmatas stāstu varat redzēt filmā “Me before you” (2016)

300x0_pirms_atkal_tiksimies_filmvaks

2. SESILIJA AHERNA „LĪDZ VARAVĪKSNEI”

Stāsts, kas noteikti liks apdomāt to, cik dzīve patiesībā ir īsa, un cik svarīga ir īsta draudzība un mīlestība. Ja jums ir apnicis tipiskais grāmatu izskats, tad šī grāmata būs tieši jums. Tā uzrakstīta vēstuļu, e-pasta ziņu un īsziņu formātā. Šis ir viens no tiem stāstiem ,kuru izlasot, cilvēki domā: „Kaut tā notiktu arī ar mani!”.

Šīs grāmatas stāstu varat redzēt filmā “Love, Rosie” (2014)

Līdz varavīksnei

3. DŽŪDIJA BLŪMA „LĪDZ MŪŽA GALAM…”

Ļoti atklāta, mīlestības pilna un aizraujoša grāmata, kas noteikti patiks kā pusaudžiem, tā pieaugušajiem. Kā saprast, vai jaunības mīlestība ir tikai aizraušanās un vai patiesi šīs attiecības būs līdz mūža galam? Uz šo jautājumu palīdzēs rast atbildes šī romantiskā un atklātā grāmata.

515S-yGBADL._SX329_BO1,204,203,200_

4. GEILA FORMENA „JA ES PALIEKU”

„Pagātne, tagadne vai nākotne?” būs jūsu pirmais jautājums, lasot šo stāstu. Varbūt pat nesaprotams, noteikti aizkustinošs, diezgan traģisks, bet tajā pašā laikā ļoti skaists mīlas stāsts ar neparedzamām beigām.

Kas gan notiktu, ja pēkšņi vienā dienā tu savu mīļoto un ģimeni redzētu tikai no malas? Šis stāsts jums to noteikti izklāstīs.

Grāmatas stāstu varat redzēt filmā “If I Stay” (2014)

300x0_jaespalieku_978-9934-0-6101-1

5. DŽEINA OSTINA „LEPNUMS UN AIZSPRIEDUMI”

Sena grāmata ar tikpat senu romantiku tajā. Džeina Ostina izcili attēlojusi 19. gadsimta mīlestību. Grāmatas nosaukums jau saka priekšā, par ko stāstīts šajā grāmatā, lepnumu bagāto cilvēku vidū un aizspriedumiem par patiesu mīlestību. Ja ir vēlme izbaudīt klasiska un sena darba skaistumu, noteikti izlasiet šo grāmatu.

Grāmatas stāstu varat vērot filmā “Pride and Prejudice” (2005)

Lepnums-un-aizspriedumi_f20760

Lita Luīze Melbārde

(Rīgas Angļu ģimnāzija)