instagram-explore

5 soļi līdz perfektai ‘’Instagram’’ fotogrāfijai


Mūsdienās sociālie tīkli pārņem pasauli un tie kļūst par mūsu vizītkarti. Kurš gan nevēlas publicēt kvalitatīvas un pārdomātas fotogrāfijas? Profesionāls fotogrāfs Alberts Kaminskis sniedz piecus padomus, kā uzņemt pēc iespējas labāku kadru, ar kuru varēsi lepoties.


1. Nekoncentrējies uz sevi, neliec pārāk daudz ‘’selfiju’’, kā arī neizrādi savu puskailo ķermeni visam internetam, jo ar ‘’Instagram’’ profilu tiek radīts priekšstats par sevi visai pasaulei. Nevajag koncentrēties uz ‘’like’’ un sekotāju daudzumu, jo ar laiku tie uzradīsies paši, ja liksi kvalitatīvas un pietiekami interesantas bildes.Attēlu rezultāti vaicājumam “instagrammers”

2. Atrodi lietas, kas tev patīk vislabāk auto, arhitektūra, māksla, vai jebkas cits). Mēģini tās iemūžināt bildēs. Necenties padarīt savu vidi mākslīgu jeb nevajag iepriekš sagatavoties bildei, ja vien tas nav portrets. Piemēram, daudzi fotografē savu ēdienu, to sakārtojot, perfekti noliekot dakšu un karoti tikai ‘’Instagram’’ bildes dēļ. Tas ir nepareizi! Ķer mirkli!15327719_1249543351755263_693720087_n

3. Atrodi savu fotogrāfijas stilu un centies pie tā pieturēties. Svarīgi, kādu filtru lieto, kā kadrē bildes, u.tml. Ieteikums: izmanto‘’Instagram’’ iekļauto “grid” funkciju, lai iegūtu maksimāli taisnu kadru un filtriem izmanto aplikāciju “VSCO”, jo ‘’Instagram’’ filtri savu jau ir nokalpojuši. Galvenais- nepārspīlē ar efektiem.15319406_1249543738421891_1462458894_n

4.Fotografē gaišā dienas laikā pie dabiskā apgaismojuma (saules) vai arī labi izgaismotās telpās. Tad bilde būs kvalitatīvāka un vizuāli baudāmāka.Attēlu rezultāti vaicājumam “instagrammers”

5. Vienmēr esi gatavs izņemt no kabatas telefonu, jo var gadīties kāds patiešām interesants moments, ko nofotografēt (dabas parādība, interesants cilvēks, uguņošana utt.). Esi možs un nepalaid garām labu kadru!Attēlu rezultāti vaicājumam “instagrammers”

Materiāla autore: Lelde Elizabete Kusiņa