cheating-1050×698

6 vienkārši špikeri, kas tevi pārsteigs


Mēs visi kaut kad dzīves laikā esam izmantojuši špikerus – ir bijis grūti iemācīties visus uzdotos materiālus vai vienkārši nav pieticis laika. Daudzi raksta špikerus, lai labāk atcerētos materiālus un sagatavotos „pierakstus” kontroldarbā beigu beigās pat nemaz neizmanto. Bet, ja tu esi no tiem, kas ne reizi tos neesi izmantojis, apsveicam – tu esi brīnumbērns! Bet īpaši tiem, kas meklē jaunas „viltības”, YOUNG.LV ir sagatavojis veselu sēriju jaunu špikeru.


Kas: Špikeris uz plākstera

Kā: Tam, lai izveidotu šo špikeri, nepieciešams plāksteris un tintes pildspalva. Šim variantam piemēroti būs vienkrāsaini plāksteri – tie pievērsīs mazāk uzmanības un lieki „nekritīs acīs”. Špikera teksts jāraksta plākstera iekšpusē. Kad tinte ir nožuvusi, to var rūpīgi aptīt ap pirkstu.

Plusi: šāds špikeris ir nemanāms, taču vajadzētu būt uzmanīgam un tas jāizmanto slepeni.1-6pora-3-foto

Kas: Špikeris – dzēšgumija

Kā: Tam nepieciešama parasta dzēšgumija un ass zīmulis. Var izmantot arī pildspalvu, taču uzrakstīto pēc tam būs problemātiski notīrīt. Tekstu labāk rakstīt tikai vienā pusē, lai nevienam nerastos liekas aizdomas.

Mīnusi: Dzēšgumija jāizmanto uzmanīgi, lai uzrakstīto nejauši neizdzēstu.2-6pora

Špikeris – pildspalva

Kā: Šim variantam noderēs pildspalva ar izvelkamu papīrīti, kā arī vienkāršas, baltas uzlīmes. Kad nepieciešamais materiāls ir pārrakstīts uz uzlīmes, to var līmēt uz izvelkamā papīrīša, un špikeris gatavs!

Plusi: ar šādu špikeri tevi neviens īpaši neievēros.3-6pora-1-foto

Špikeris – nozīmīte

Kā: Lai izveidotu šo špikeri, nepieciešama nozīmīte ar piespraudi, pildspalva vai zīmulis, maza lapiņa, šķēres un līmlente. Sākumā jānogriež papīrs tā, lai tas aizņemtu visu nozīmītes laukumu, bet nesniegtos pāri malām. Pēc tam var rakstīt nepieciešamo tekstu un visu nostiprināt ar līmlenti.

Plusi: nozīmīti labāk piespraust pie apģērba vai skolas somas.4-6pora-3-foto

Špikeris – lineāls

Kā: Koka vai vienkrāsainas plastmasas lineāls un vidēji ass zīmulis ir viss, kas nepieciešams šī špikera izveidošanai. Rakstiet visu nepieciešamo lineāla aizmugurē – uz plastmasas lineāliem to izdarīt būs nedaudz sarežģītāk.

Mīnuss: atkarībā no plastmasas materiāla, špikera teksts var viegli izplūst vai nodzēsties. Esiet uzmanīgi!5-6pora-2-foto

Špikeris – brilles

Kā: Lai izveidotu šo špikeri, nepieciešamas brilles, pildspalva, līmlente, šķēres un mazs papīra gabaliņš. Nomēriet un nogrieziet divus papīra gabaliņus, kas ir briļļu kājiņas platumā,  rakstiet uz tām visu nepieciešamo, pēc tam nostipriniet visu ar līmlenti pie brillēm.

Plusi: pamanīt šādu špikeri ir praktiski neiespējami.6-6pora-2-foto


Bonuss

Kas: Vislabākais špikeris ir jūsu pašu zināšanas, jo tieši tās jūs izglābs grūtā brīdī, kad pa rokai nebūs viltīgu risinājumu.

Padoms: Iemācieties vai vismaz atkārtojiet visu mācību vielu, ko esat dzirdējuši stundās vai lekcijās. Ja jums tomēr nepieciešama špikera palīdzība, esiet uzmanīgi – pat visslepenākais špikeris jūs nepasargās no riska tikt pieķertiem.