5-1

7 iedvesmojoši Instagram konti


Dažādu gadžetu ērā Instagram ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Katru dienu, tikko pamostoties, mēs pārbaudām jaunumu sleju, meklējot jaunas, interesantas publikācijas, vai vienkārši apskatām draugu jaunākos selfijus. Bet Insagram mūsdienās ir ne tikai selfijiem – tur var atrast arī pārsteidzošas lietas, parādības un cilvēkus, kuri ar savām fotogrāfijām un tekstiem spēj iedvesmot cilvēkus. YOUNG.LV žurnāliste ir sagatavojusi Instagram spilgtāko profilu apskatu.


1. Marsa stacija “Curiosity”

Savu pirmo “selfiju” Marsa stacija publicēja 2015. gadā un no tā laika turpina pārsteigt Instagram lietotājus ar attēliem no sarkanās planētas. Profil, ļauj burtiskā nozīmē pamest mūsu planētu, doties ceļojumā, kaut arī virtuālā, bet tomēr uz Marsu.

1-1

@marscuriosity


2. National Geographic

National Geographic profils ir spilgts pierādījums tam, cik pasaule tomēr ir skaista. Šis profils rāda dabas parādības un Zemes skaistumu visā tās krāšņumā.

2-1

@natgeotravel


3. Historical Pictures

Ceļojumi var būt ne tikai pa pasauli, bet arī laikā, un nepavisam nav obligāti tam radīt laika mašīnu. Pietiek tikai sekot šim aizraujošajam vēsturisko bilžu profilam, kur katru dienu autori publicē bildes, kurām ir milzīga nozīme pasaules vēsturē.

3-1

@historicalpix


4. Ellen Fisher

Ja jūs jau sen sapņojat aizbēgt no ikdienas steigas, izmainīt kaut ko savā dzīvē, tad amerikānietes Ellenas Fišeres profils noteikti jums palīdzēs. Viņas profils ir pilnībā veltīts veselīgam uzturam, ģimenei, pārdomām un vienkārši mīlestībai pret dzīvi.

4-1

@ellenfisher


5. Murad Osmann

Viens no pašiem populārākajiem Instagram profiliem. Tā autors – Murads Osmans visur ņem līdzi savu mīļoto Natašu uz visām skaistākajām pasaules vietām – vecām pilsētām, Brazīlijas pludmalēm un šaurajām Venēcijas ielām.

5-1

@muradosmann


6. Gregory Woodman

Vēl viens ceļotājs mūsu topā – Gregorijs Vudmans savā profilā atrāda ļoti izjustas, skaistas, bet tai pat laikā minimālismā izturētas fotogrāfijas. Šķiet, ka Gregorijs jau ir paspējis pabūt visās pasaules pievelkošākajās vietās, bet tas, kā viņš taisa savas bildes – paliek noslēpums.

6-1

@gregorywoodman


7. Theron Humhrey

Terons ir fotogrāfs/ceļotājs, kurš katru dienu publicē savā Instagram kontā bildes no jaunām vietām. Par viņa profila “odziņu” var uzskatīt viņa draugu – suni Mediju, kas ir viņam līdzi visos ceļojumos.

7-1

@thiswildidea


Marine Hačaturjan