tmp_PoxBXl_f6259fc8874d2875_MCDTHBI_FS001

7 “Oskariem” nominētā “Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā” šonedēļ Rīgā!


Labam kino būt! “Labs Kino”, kinoprojekts Spektrs un k/t Kino Citadele piedāvā uz lielā ekrāna tikai dažos seansos izbaudīt vienu no balvu sezonas favorītēm, Mārtina Makdonas (Reiz Brigē&, “Septiņi psihopāti”) tumši komisko filmu Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā“! Biļetes jau pieejamas: ej.uz/trispazinojumi.


Filma stāsta par kādu Ebingas, Misūri štata, iedzīvotāju (Oscar balvas iepriekšēja ieguvēja Frānsisa Makdormanda), kuras meita tiek brutāli nogalināta. Nesagaidījusi nekādu rīcību no pilsētas iedzīvotāju mīlētā vietējā šerifa (Vudijs Harelsons) un viņa vietnieka (Sems Rokvels), viņa izvieto trīs policijai veltītus apsūdzošus paziņojumus pie pilsētas robežām, kas nav pa prātam ne policijai, ne pilsētas iedzīvotājiem, un konflikts arvien pieņemas spēkā…

Filma jau saņēmusi neskaitāmi daudz apbalvojumu, nemaz nerunājot par skatītāju atzinību un mīlestību. No šāda sajūsmas viļņa negrasījās vairīties arī ASV Kinoakadēmija, piešķirot filmai 7 “Oscar” nominācijas 6 kategorijās, tajā skaitā visiem trīs galveno lomu atveidotājiem – Makdormandai (kategorijā “Labākā aktrise”), kā arī Harelsonam un Rokvelam (“Labākais otrā plāna aktieris”). Ir novērtēts arī Makdonas indīgi asprātīgais scenārijs, filmas montāža un mūzika, kas neizbēgami nozīmē arī to, ka filma ir viena no galvenajām kandidātēm balvai svarīgākajā kategorijā – “Labākā filma”. Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā jau ir skatāmi k/t “Kino Citadele” ierobežotā seansu skaitā – turpmākie seansi būs atkarīgi no pieprasījuma!


Biļetes jau pieejamas: http://ej.uz/trispazinojumi
Nākamie seansi:
Pirmdiena, 29. janvāris, 12.25, 19.05
Otrdiena, 30. janvāris, 12.25, 19.05
Trešdiena, 31. janvāris, 12.25
Ceturtdiena, 1. februāris, 12.25