692705-collage32131231-650-15100baf4c-1484645315-1

8 noslēpumi, kā padarīt acis izteiksmīgākas


Acis ir logs uz cilvēka dvēseli. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka meitenes vienmēr meklē visdažādākos veidus, kā tās izcelt. Mēs kopā ar “Bright Side” vēlamies padalīties ar dažiem ieteikumiem, pateicoties kuriem, jūs uzzināsiet, kā piešķirt savām acīm mirdzumu un izteiksmību.


 

1. Akcents uzacīm

 

Skaistas uzacis ir viens no svarīgākajiem sejas akcentiem. Lai tās ieveidotu, jūs varat izmantot uzacu zīmuli, vasku vai ēnas, lai tās izceltu.

© tumblr

 

2. Izmantojiet hailaiteri (izgaismotāju)

 

Hailaiteris ir produkts, kas jūsu ādai dāvā gaišāku izskatu. Lai acis padarītu izteiksmīgākas, apvelciet uzacu kontūras ar hailaiteri un mazliet uzlieciet acu kaktiņos.

© celebs-photos   © pinterest

 

3. Zīmējiet līnijas

 

Līnijas nekad nezaudēs savu aktualitāti un neizies no modes, tāpēc tūlīt pat ņemiet vien acu zīmuli un uzzīmējiet skaistas, izteiksmīgas līnijas.

© cutediyprojects

 

4. “Dūmakaino acu” efekts

 

“Dūmakainas acis” ir viena no populārākajām acu krāsošanas metodēm. Tās piestāv jebkuram diennakts laikam.          

© blogspot   © wepick         

 

5. Neaizmirstiet par balto acu zīmuli!

 

Lai vizuāli izceltu acis, acs plakstiņu kaktiņos ar baltu zīmuli uzlieciet punktu, un tad kārtīgi to izsmērējiet. Lai acis padarītu vēl izteiksmīgākas, pastāv vēl viens triks – izmantojiet balto acu zīmuli, lai novilktu kontūru zem acs (sākot no ārējās acs malas uz iekšējo).

© pinterest   © one1lady

 

6. Ieveidojiet skropstas

 

Izmantojiet veidotāju, un jūsu skropstas izskatīsies efektīvi un dabīgi.

© fashionncare

 

7. Pagariniet skropstas

 

Lai pagarinātu skropstas, ņemiet tušu, pielieciet pie skropstām birstīti. Pēc tam paceliet galvu un turiet birstīti vertikāli, nokrāsojot katru skropstu atsevišķi.

© pinterest   © pinterest

 

8. Lietojiet miesas krāsas lūpu krāsu

 

Ja jūs esat nolēmusi izcelt acis, neizmantojiet spilgtas lūpu krāsas. Gaišs lūpu spīdums vai lūpu krāsa miesas krāsā būs ideālais variants.

© pinterest   © pinterest


Anna Tarasova