Heart-Present-Leave

9 idejas dāvanām, kas liks noprast par jūsu jūtām


Nepavisam nav obligāti jātērē naudas kalns par jau gatavām dāvanām, ja ir iespējams iepriecināt tuviniekus ar lietām, kas gatavotas paša rokām. Valentīndiena nav vienīgais iemesls izrādīt savu mīlestību. Izgatavojiet patīkamas dāvanas saviem mīļajiem neatkarīgi no tā, kādu dienu rāda kalendārs. Tāpēc arī YOUNG.LV nolēma iedvesmot savus lasītājus izgatavot kaut ko radošu un oriģinālu.


1. Mammai

Paskatīsimies patiesībai acīs: mammas mīlestību nevar salīdzināt ne ar ko. Parādiet viņai, cik ļoti viņu novērtējat, apkopojot vairākas no jūsu mīļākajām ģimenes fotogrāfijām un izgatavojot kolāžu, ko pielikt pie sienas vai ierāmēt. Bonusa punkti par bērnības fotogrāfiju pievienošanu.

For Mom2. Labākajai draudzenei

Viņa ir tas cilvēks, kurai jūs zvanāt pēc katras smagas šķiršanās un brīnišķīga randiņa. Šie mīļie stieples kuloni viņai noteikti izrādīs pateicību.

For Your Best Friend3. Tētim

Var jau būt, ka tētis ir nedaudz ieturētāks, nekā mamma, bet jūs zināt, ka viņš tik un tā jūs mīl. Savām rokām izgatavojiet īpašu krūzi, lai atstātu īpašu ziņojumu kopā ar rīta kafiju, un nebrīnieties, ja tētis kā atbildi uzrakstīt vienu no saviem labākajiem jokiem.

For Dad4. Darba kolēģim

Labi darbinieki ir ērtas darba vides kvalitātes zīmogs. Pasakieties viņiem par to! Vienkārši pagatavojiet brīnišķīgus kēksiņus sirds formā, un lai tie runā jūsu vietā! Pat rūgtākās dvēseles nespēs pretoties šim gardumam.

For Your Co-workers5. Visiem mazajiem

Šie brīnišķīgie dzijas ķiņķēziņi būs lieliska dāvana – vēl labāk, ja piestiprināsiet konfektes, lai pēc iespējas efektīvāk uzpirktu bērnus.

For Your Kid Sister6. Slepenajai mīlestībai

Netērējiet laiku! Ja tev tā ir iepaticies barista, kuru esi redzējusi tikai vienu reizi dzīvē, bet nevari viņu dabūt ārā no savas galvas, pasaki viņam par to! Viena no šādām mīlīgām un tajā pašā laikā šausmīgām kartiņām tējas naudas burciņā būs pietiekami.

For Your Secret Crush7. Mīļākajam skolotājam

Āboli jau sen ir izgājuši no modes – parūpējieties par to, lai skolotājs vēl ilgi par jums atcerētos, uzdāvinot viņam augu, kas iestādīts jūsu pašu dekorētā podiņā.

For Your Favorite Teacher8. Tavam puisim

Viņš droši vien staigā ar to pašu noplukušo maku jau vairākus gadus. Atsvaidzini savas šūšanas prasmes un uzdāvini viņam ādas maciņu, kuru viņam nebūs kauns izņemt no kabatas, apmaksājot skaistas vakariņas.

For Your Boyfriend9. Vecmāmiņai

Vecmāmiņām patīk pašgatavotas dāvanas – jo īpaši, ja par tām var runāt ar lepnumu. Ar krustdūrienā izšūtu sirdi vajadzētu būt gana.

For Your Grandma