jeremy-wong-342291

9 lietas, kuras vīriešu izpildījumā, liks izkust katrai sievietei


Bieži vien meitenes uzskata, ka bruņnieciskums ir tikai grāmatās vai filmās sastopama īpašība. Mēs gribam jums pierādīt, ka tā nav. Īsti džentlmeņi tomēr vēl aizvien ir atrodami! YOUNG.LV redakcija nešaubās, ka mūsdienās starp vīriešiem ir palikuši īsti varoņi. Šodien jūs uzzināsiet par deviņiem žestus, kas zēnu padara par vīrieti!


1. Vienmēr atver durvis meitenei

stylish-916502_1920

Jaunietis, kurš nav bijis par slinku, lai izkāptu no mašīnas un atvērtu durvis savai dāmai, un vispār, jebkurai citai sievietei, protams, ir uzmanīgs un labi audzināts vīrietis. Tādam vīrietim ir svarīgi zināt, ka viņa dāma jūtas ērti un droši. Katra meitene novērtēs šo žestu, kurš pirmajā brīdī var nešķist būtisks.


2. Pēdējo picas gabaliņu atstās dāmai

toa-heftiba-214340

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Pirmajā brīdī tas var šķist dīvaini. Ja cilvēks saglabā pēdējo ēdiena gabaliņu sievietes dēļ, tātad viņš patiešām mīl un rūpējas. Ticiet, tā ir taisnība!


3. Pavada daudz laika ar jūsu ģimeni

roman-kraft-60298

Photo by Roman Kraft on Unsplash

Ja jūsu otra pusīte ir patiesi ieinteresēta jūsu bērnības bildēs, smieklīgos stāstos par jūsu bērnību un ir izvēlējās pavadīt laiku ar jūsu ģimeni, nevis iet spēlēt futbolu ar kolēģiem, varat būt droša – viņš ir īstais. Pat šādi mazi žesti attiecībā pret ģimeni nozīmē, ka jūsu otra pusīte patiesi novērtē jūs un jūsu tuviniekus.


4. Iepazīstina jūs ar saviem draugiem

alexis-brown-85793

Photo by Alexis Brown on Unsplash

Īsts džentelmenis zina, ka, ja, ejot pa ielu un satiekot kolēģi, sāks ilgi ar viņu runāt, dāmai kļūs garlaicīgi un viņa jutīsies ignorēta. Uzmanīgs vīrietis neļaus šādai situācijai notikt, tā kā viņš rūpējās par savu dāmu, un zina, ka viņa nejutīsies ērti.


5. Dāvina dāvanas vienkārši tāpat

alvin-mahmudov-244470

Photo by Alvin Mahmudov on Unsplash

Mūsdienu prinčiem baltajos zirgos nevajag īpašu iemeslu, lai nosūtītu ziedus savai dāmai. Jebkurā dienā, nākot mājās no darba un ieraugot vitrīnā skaistus ziedus, viņš atcerēsies par savu dāmu un nopirks šos ziedus, jo zina, ka tas liks viņai smaidīt.


6. Vienmēr aizstāvēs jūs

genessa-panainte-262837

Photo by Genessa Panainte on Unsplash

Tas ir vēl viens mazs žests, ko ne katra meitene pamanīs. Tomēr ir acīmredzams, ka vīrietis, kurš ir izvēlējies iet  pa ietvi braucamās daļas pusē, ir nolēmis aizsargāt savu dāmu no jebkuras neparedzētas situācijas. Bez šaubām – īsta džentelmeņa žests.


7. Skūpsta uz pieres un apskauj no mugurpuses

nathan-mcbride-229638

Photo by Nathan McBride on Unsplash

Šo pamanīs katra meitene! Tā vīrietis izpauž savas jūtas – maigi noskūpstot uz pieres. Tas nozīmē, ka dāma ieņem svarīgu lomu viņa dzīvē. Parasti, lai apskautu sievieti, viņam pat nav nepieciešams iemesls. Viņai, savukārt ir ļoti patīkami just rūpes un mīlestību.


8. Palīdz jums ne īpaši sievišķīgos darbos

igor-miske-250400

Photo by Igor Miske on Unsplash

Piemēram, jums ir izdegusi spuldzīte vai vajag uzpildīt mašīnu. Tas ir vīriešu darbs, un to izdarot jūsu vietā, viņš izrādīs savu vīrišķību un rūpes.


9. Vienmēr palīdz jums uzvilkt mēteli

jeremy-wong-342291

Photo by Jeremy Wong on Unsplash

Protams, sieviete to var uzvilkt arī pati, bet šis nav jautājums par varēšanu. Labi audzināts cilvēks vienmēr palīdzēs jums to uzvilkt, tas ir elementārs etiķetes nosacījums.


Bogdans Kamaletdinovs