neonbrand-254023-1050×672

9 patiešām interesanti 21. gadsimta izgudrojumi


Šobrīd dažādas tehnoloģiskās ierīces ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Mūsdienu cilvēkam ir šķietami viss: gan internets pa rokai, gan iespēja jebkurā mirklī sazināties ar vajadzīgo cilvēku ar mobilā telefona palīdzību. Tomēr tik un tā regulāri uzrodas neparastas tehnoloģijas, kas nebeidz mūs pārsteigt. YOUNG.LV piedāvā jums 9 patiešām interesantus izgudrojumus, kas jūsu dzīvi padarīs labāku.


9. Nost ar pierakstiem!

Senstone – ierīce balss piezīmju veidošanai. To var piestiprināt pie apģērba, tā uztver runu, bet pēc tam viedtālrunī to atšifrē pierakstu formā.

8. Pamosties 3 sekundēs

Ruggie – unikāls paklājiņš-modinātājs. Modinātāja signālu var izslēgt, trīs sekundes stāvot uz paklājiņa.

7. Tīri zobi 10 sekundēs

Amabrush – pasaulē pirmā bezvadu elektriskā zobu birste, kas iztīrīs jūsu zobus 10 sekundēs.

6. Glāze, kas pārvērš ūdeni virtuālā dzērienā

Vocktai – glāze, kas ļauj cilvēkam eksperimentēt ar dzērienu garšām, to krāsām un smaržām, izveidojot dzērienu pēc savas gaumes.

5. 3-D printeris ceptām pankūkām

Panckae Bot ielej mīklu pannā un piešķir tai visdažādāko formu. Jūs varat uzzīmēt un izcept praktiski visu, ko vēlaties!

4. Viedās brilles

Vue – pirmās pieejamās viedās brilles tirgū. Sverot vien 28 gramus, tās var atbildēt uz telefona zvaniem un atskaņot mūziku. Pateicoties viedbriļļu izsekošanas sistēmai, tās ir vienkārši neiespējami pazaudēt!

3. Salmiņš, kas glābj dzīvības

Life Straw – noderīga ierīce, kas nogalina 99,9 % baktēriju un 96,2 % vīrusu. Kompaktais filtrs iebūvēts salmiņa iekšpusē. Tas ir noderīgs ne tikai trešās pasaules valstu iedzīvotājiem, bet arī ceļotājiem, tūristiem un pētniekiem.

2. Mugursoma, kuru nav iespējams nozagt

LocTote – mugursoma ar aizsardzību pret zagļiem. Šīs somas rokturus un siksnas nav iespējas sagriezt, jo iekšpusē tajos ir iešūti metāli.

6009065-550-1510648846-650-d3b5e70295-1510664616

© LocTote/Kickstarter

1. Pretstresa kubs

 

Fidget Cube – tas ir neliels kubs, kura mērķis ir nodarbināt cilvēka rokas laikā, kad viņš nervozē, tādā veidā noņemot stresu.


Jūlija Samuseva