screen-shot-2017-01-04-at-7-49-12-pm

Adidas ignorē studenta reklāmu, kas drīz kļūst par interneta sensāciju


Adidas ignorētata reklāma negaidīti kļūst par interneta sensāciju. Adidas nav likušies ne zinis par ģeniālu viņiem veltītu reklāmu.


26 gadus veca studenta Jūdžina Merhera kompānijai „Adidas” veltīta reklāma kļuvusi par absolūtu interneta hitu, negaidīti ierindojoties Youtube populārāko video saraksta augšgalā 2017.gada sākumā.

1 minūti un 39 sekundes garais videoklips ir stāsts par  kādu sirmgalvi no Vācijas, kurš spēka gados nodarbojies ar maratonu skriešanu, bet tagad dzīvo drūmā pansionātā. Viņa dienas ir skumjas un vienmuļas, līdz bijušais sportists atrod savus vecos „Adidas” skriešanas apavus. Šis notikums veco vīru iedvesmo un viņš nolemj atcerēties jaunību, dodoties skrējienā, par spīti pansionāta darbinieku pretestībai.

Šī reklāma ir aizkustinājusi un saraudinājusi neskaitāmus cilvēkus visā pasaulē- Youtube tā skatīta jau vairāk nekā 9 miljonu reižu. „Mēs mēģinājām to nosūtīt [„Adidas”] komunikācijas departamentam, bet viņi uz to nereaģēja,” reklāmas „Break Free” autors pastāstījis The Huffington Post.

Iespējams, ka lielā kompānija pieļāvusi milzīgu kļūdu, neliekoties ne zinis par šo viņiem domāto reklāmu.