Dollarphotoclub_76286710-e1423206683651

Aklais randiņš: Aņa un Vladislavs

 

kjb

 

Kad jūs pēdējoreiz dziedājāt vienatnē? Un kādam citam?

Vladislavs: Ja es atrodos patīkamā kompānijā, tad varu nodziedāt jebkuru dziesmu pēc pasūtījuma. Pēdējo reizi dziedāju 26. februārī, drauga dzimšanas dienā. Vienatnē es dziedāju pa ceļam uz šejieni.

Aņa: Es nekad nevienam neesmu dziedājusi, ja nu vienīgi mūzikas stundās skolā. Vienatnē es parasti plātu muti, nevis dziedu.

Kādu jūs iztēlojaties ideālu dienu?

Aņa: Tā ir diena, kuru tu vari pilnībā veltīt sev, pavadot to klusumā un mierā.

Vladislavs: Pamosties kaut kur pie okeāna. Saules stari spīd caur itāļu aizkariem un uz ielas tevi gaida lieliska mašīna…

Par ko savā dzīvē jūs visvairāk esat pateicīgi?

Vladislavs: Es esmu bezgalīgi pateicīgs par saviem vecākiem un jaunāko brāli. Kopš viņa piedzimšanas mūsu dzīvē daudz kas ir izmainījies – attiecības ar maniem vecākiem, skats uz dzīvi.

Aņa: Esmu pateicīga par vecmāmiņu, kura ir ļoti piedalījusies manā audzināšanā.

Ja jūs varētu rīt pamosties ar jaunām superspējām, kādas tās būtu?

Aņa: Ja man būtu iespēja izvēlēties jebkādas superspējas, es droši vien vēlētos apstādināt laiku.

Vladislavs: Es gribētu spēt nozagt svešas superspējas. Iedomājieties, ja kādam ir kādas superspējas, un es tās vienkārši varētu tās nozagt, un tad tās būtu manas.

Vai ir kaut kas tāds, ko jūs ilgi esat sapņojuši paveikt? Kāpēc jūs vēl to neesat izdarījuši?

Aņa: Aptuveni 6. klasē es domāju, ka es gribētu uzrakstīt grāmatu, bet to neizdarīju. Daudz reižu esmu iesākusi, bet pēc tam visu pametu, jo nepietika pacietības.

Vladislavs: Es gribētu kļūt par Dzelzsvīru, bet es neesmu Tonijs Stārks.

Kas ir jūsu dzīves lielākais sasniegums?

Aņa: Manas pēdējās divas gleznas. Pēc skolas beigšanas es gribu iestāties skolā, lai kļūtu par arhitektu, taču tam nepieciešams nokārtot iestājeksāmenus. Agrāk es zīmēju slikti, bet pēc tam pierakstījos kursos, sāku zīmēt ar zīmuli, taču tagad jau to daru ar krāsām.

Vladislavs: Es patstāvīgi nopelnīju naudu mašīnai.

Ko jūs visvairāk novērtējat draugos?

Vladislavs: Humora izjūtu, tāpēc ka es nevienam neticu. Es uzskatu, ka praktiski jebkurš cilvēks agrāk vai vēlāk var tevi nodot. Vajag izbaudīt tos brīžus, kuri tev ir doti un atbrīvoties.

Aņa: Es novērtēju uzticību.

Kādas ir jūsu visspilgtākās atmiņas?

Aņa: Brīdis, kad uzzināju, ka varu dabūt lielu suni.

Vladislavs: Kad piedzima mazais brālis. Es šo mazo dārgumu paņēmu rokās un teicu vecākiem – „skatieties, viņš kustas”. Vecāki tad ilgi par mani smējās, bet man tās ir vislabākās atmiņas.

Vai jūs uzskatāt, ka jūsu bērnība bija laimīgāka, nekā lielākajai daļai citu cilvēku?

Vladislavs: Man bija vislabākā bērnība, tāpēc ka man bija pusotrmetrīgs plīša vilks un mašīna ar četriem riteņiem, kura kustējās, minot pedāļus – tai pat varēja ieslēgt lukturus. Laimīgāku bērnību iedomāties nevar.

Aņa: Bērnība man bija laimīga, un arī tagad dzīvoju ļoti labi.

Turpiniet frāzi: „Es gribētu ar kādu dalīties ar…”

Aņa: Savu dzīvi

Vladislavs: Vispār, man nepatīk dalīties. Ja tas ir mans, tad tas pieder tikai man. Ja nu vienīgi varu pārdalīt Kinder Surprise uz pusēm, tāpēc, ka tur iekšā ir baltā šokolāde, bet man tā negaršo.

Nosauciet sava partnera pozitīvās īpašības

Vladislavs: Mērķtiecīga, morāli stipra, karjerists.

Aņa: Gudrs, ar labu humora izjūtu, laipns, atvērts un godīgs.

Ja jūs ar savu partneri vēlētos kļūt par labiem draugiem, pastāstiet, ko, pēc jūsu domām, viņam vajadzētu par jums zināt.

Aņa: Es ne vienmēr esmu viegli saprotama. Lai saprastu, par ko es domāju, ir jāseko līdzi manai uzvedībai.

Vladislavs: Es varu ļoti aizskart, jo es neprotu klusēt.

Rezultāti

Aņa: Dalība eksperimentā „Aklais randiņš” varu nosaukt par ļoti pozitīvu pieredzi. Es negaidīju, ka viss noritēs tik lieliski. Es biju patīkami pārsteigta, domāju, ka viss būs nedaudz citādi, jo es vispār nezināju, ko gaidīt. Vladislavs man patiešām šķita interesants cilvēks. Viņš ir ļoti atklāts, godīgs, un, ja runājam par ārējo izskatu – izskatīgs.

Vladislavs: Randiņš aizritēja pozitīvi un produktīvi. Man bija interesanti domāt atbildes uz jautājumiem, kā arī klausīties arī savas sarunu biedrenes atbildes uz šiem pašiem jautājumiem. Aņa ir gudra, interesanta meitene, kura mērķtiecīgi iet uz savu sapni, un es novēlu, lai viņai viss izdotos.ijjoh