Carlo-WEB-FB-INSTA-2

Amber Muse DAS BOOT vasaras ballīšu sezona uz kuģa “Vecrīga” sāksies 1. jūnijā


Piektdien, 1. jūnijā, uz kuģa “Vecrīga” klāja sāksies jaunā  Amber Muse Das Boot ballīšu sezona ar Hartwall Original Long Drink atbalstu. Simboliski, ka nosvinēt kalendārās vasaras sākumu būs iespējams tieši siltās sezonas pirmajā dienā. Pasākuma promouteriem Taran & Lomov un dīdžejam Judzhen pie pults pievienosies spāņu izcelsmes mākslinieks no Berlīnes – Carlo, kurš pārstāv Neovinyl Records.


«Vasaras vakaros ballītes uz Daugavas mēs sākām rīkot šīs desmitgades sākumā – pirmā DAS BOOT party norisinājās 2012. gadā, tā kā šī būs jau septītā sezona. Tāds oriģināls Rīgas deju vasaras simbols! – stāsta Bogdans Tarans un Makss Lomovs. – Ieplānoti ir vairāki datumi, kurus noteikti atzīmējiet savos kalendāros: 1. un 30. jūnijs, 21. jūlijs un 11. augusts. Piedalīsies dažādi viesi no ārzemēm un, visticamāk, viena no ballītēm būs Discoteka Assorti ar klasisku un jaunu hausa hītu setu un disko mūzikas skaņdarbiem no vinila platēm».

Sezonas atklāšanas hedlaineris DAS BOOT party būs viesis no Malagas, dīdžejs un producents Carlo. Viņš jau ilgāku laiku dzīvo Berlīnē, kur vada divus mūzikas leiblus Neovinyl Recordings un Good Ratio Music. Viņa treki un remiksi kopš 2008. gada ir izdoti arī Suol, Sub_Urban, Toy Tonics, Room With A View. Carlo stils ir īsta hausmūzika, kuru papildina deep, disko un perkusiju līnijas.
Sezonas atklāšana DAS BOOT uz kuģa “Vecrīga” (11. novembra krastmala 9, pa labi no Akmens tilta) 1. jūnijā sāksies 22:30. Izbraukšana 23:15, atgriešanās piestātnē 3:00 (reiss bez pieturvietām). Biļetes iepriekšpārdošanā no 10-13 € vietnē Resident Advisor: www.residentadvisor.net/events/1109831. Pie ieejas: 15 €, (ja būs brīvas vietas). Pasažieru vietu skaits uz kuģa ir ierobežots – 150 cilvēki.

Ballītē tiks veikta fotografēšana, pasākuma fotogrāfijas tiks publicētas vietnē TestPress.news, kā arī sociālajos tīklos. Atbalsts: Hartwall Original Long Drink, TestPress.news, restorāns Easy Beer and Burger (Kaļķu ielā 8).