csm_kino1_03_00c9e6419d

Ar filmām un seriāliem metoties rudenī


Septembris ir diezgan nomācošs mēnesis, piekritīsiet? Sākas rudens, un skolēni atsāk skolas gaitas… Lai palīdzētu atvadīties no atpūtas pilnās vasaras ar kaut nelielu sajūsmu, YOUNG.LV irsarūpējis 10 interesantāko septembrī gaidāmo filmu un seriālu apskatu!


FILMAS

Paraugbērni / Good kids  

Par ko?: Stāsts par 4 jauniešiem, kas, tuvojoties vidusskolas beigšanai, apjauš, ka tā īsti nav izbaudījuši dzīvi kā piedzīvojumu, būdami vienmēr pārāk paklausīgi vai apzinīgi paraugbērni. Viņi nolemj, ka ir pēdējais brīdis, lai atgūtu nokavēto. Laiks paballēties un ne tikai!

Kas?: „Amerikāņu pīrāgs’’ veidotāju komēdija, kas noteikti dos pozitīvas emocijas.

Kad?: Latvijas kinoteātros no 9.septembra


Mans draugs- nenopietns līķis / Swiss Army Man

Par ko?: Henks ir cietis kuģa katastrofā un attapies viens uz neapdzīvotas salas. Izmisumā jau gandrīz nolemis padarīt sev galu, viņš piepeši atrod vēl vienu krastā izskaloto… kurš gan jau ir miris. Taču kompānija ir un paliek kompānija, un ar Menija  palīdzību Henkam ir iespēja ne tikai saglabāt veselo saprātu, bet arī nonākt mājās..

Kas?: Piedzīvojumu filma, kas liks gan smieties, gan paraudāt.

Kad?: Latvijas kinoteātros no 2.septembra


Morgana / Morgan

Par ko?:Kāda uzņēmuma riska pārvaldības konsultantam ir jāveic smaga izvēle – ir jāizlemj, vai iznīcināt un atņemt mākslīgi izveidotas radības dzīvību, kas tikusi izveidota laboratorijas apstākļos.

Kas?: Šausmu filma ar labu stāstu, kas noteikti pamodinās garlaicīgā skolas dienā.

Kad?: Pirmizrāde ASV 2.septembrī


Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem / Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

Par ko?:Kad Džeikobs atklāj pavedienus, kas noved līdz mistērijai, kurā pastāv dažādas pasaules un laiki, viņš atrod Mis Peregrīnes namu brīnumbērniem. Bet šī mistērija un briesmas, kas tai seko, arvien padziļinās, līdz ar brīnumbērnu un to īpašo spēju iepazīšanu.

Kas?: Piedzīvojumu un fantāzijas filma, kas aizraus gan garlaikotu skolēnu, gan nogurušu pieaugušo.

Kad?: Pirmizrāde ASV 30.septembrī


Bridžitas Džounsas mazulis / Bridget Jones’s Baby

Par ko?:Bridžitas Džounsas plāns dzīvot ‘ilgi un laimīgi’ ir nogājis mazliet greizi. Pēc šķiršanās no Marka Dārsija viņa atkal ir viena, tādēļ nu viņas jaunais plāns ir koncentrēt visu uzmanību uz karjeras veidošanu, pavadīt brīvo laiku veco labo draugu lokā un atrast jaunus draugus. Un pēc ilgiem laikiem viņas dzīvē viss beidzot tiek kontrolēts. Kas gan varētu neizdoties?

Kas?: Romantiska komēdija, kas Bridžitas Džounsas sekotājiem liks skaļi iekliegties, bet jauniem skatītājiem liks noskatīties šī stāsta iepriekšējās filmu sērijas.

Kad?: Latvijas kinoteātros no 16.septembra


SERIĀLI

Lūks Keidžs / Luke Cage

Par ko?:Neizdevušās eksperimenta rezultātā iegūstot nepārspējamu izturību un spēku, nepamatoti apsūdzēts cilvēks aizbēg no cietuma un kļūst par pilsētas supervaroni.

Kas?: Asa sižeta seriāls pārsteigs ar savu interesanto stāstu, bet tajā pašā laikā nepievils ar supervaroņu filmu galvenajām pazīmēm.

Kur?: Šo seriālu varēsiet vērot Netflix

Kad?:Pirmizrāde ASV 30. septembrī


Izraudzītais izdzīvojušais / Designated survivor

Par ko?: Zema līmeņa deputāts kļūst par ASV prezidentu pēc katastrofāla uzbrukuma, kura laikā tiek nogalināts ikviens virs viņa augstāk stāvošais.

Kas?: Drāma, kas liks aizdomāties par to, kad vai tiešām slikta atzīme ir ļaunākais, kas var notikt.

Kur?: Šo seriālu varēsiet vērot ABC kanālā.

Kad?:Pirmizrāde ASV 21.septembrī


Bulls / Bull

Par ko? Iedvesmojoties no Dr. Phil McGraw (jeb Doktora Fila) visu laiku pelnošākās konsultāciju firmas dibinātāja, Dr. Bulls savienos psiholoģiju un augstas kvalitātes tehnoloģijas,lai noteiktu ,kas padara zvērinātus advokātus, lieciniekus un apsūdzētos trakus.

Kas? Drāma, kas liks pakustināt prātu, bet tajā pašā laikā ar savu humora devu ļaus atpūsties no smagas dienas.

Kur? Šo seriālu varēsiet vērot CBS kanālā.

Kad? Pirmizrāde ASV 20.septembrī


Tie esam mēs / This is us

Par ko?: Nepazīstamu cilvēku grupa vienā dienā svin savas dzimšanas dienas, piemēram, Rebeka un Džeks, kuri ir precējušies un gaida trīnīšus, Kevins, kurš ir izskatīgs televīzijas aktieris, kuram ir apnicis savs vieglais dzīves režīms. Dažādi dzīves stāsti, bet viena kopīga dzimšanas diena.

Kas?: Drāma, kas aizkustinās un liks smaidīt ikvienam.

Kur?: Šo seriālu varēsiet vērot NBC kanālā.

Kad?: Pirmizrāde ASV 20.septembrī


Mēms / Speechless

Par ko? Ģimene ar mēmu bērnu labi tiek galā ar jebkurām grūtībām,kā arī izcili veido jaunas.

Kas? Šī komēdija parādīs cik stipra ,bet tajā pašā laikā jautra ģimene var būt.

Kur? Šo seriālu varēsiet vērot ABC kanālā.

Kad? Pirmizrāde ASV 21.septembrī