170328_huawei_prezentacija_001

Ar fotoizstādi Latvijā ienāk Huawei P10 viedtālruņi


28.martā Huawei P10 tika iepazīstināts arī Latvijā ar īpašu fotoizstādi, kurā visas fotogrāfijas uzņemtas, izmantojot jauno viedtālruni. Fotogrāfiju autori ir pašmāju fotogrāfi, viedokļa līderi un slavenības – mūziķis Markus Riva, fotogrāfi Mārcis Baltskars un Sandis Helvigs, bloga Marble Avenues radītāja Līga Zemture, stiliste un blogere Maija Armaneva, kā arī modele un ceļotāja Līva Oliņa. Pasākumā tika izrādīta arī Huawei P10 kampaņas reklāma, piedaloties mūziķim Markusam Rivam.


Markus Riva, kurš ne tikai ir Huawei P10 kampaņas Latvijas reklāmas seja, bet arī uzņēmis vairākus foto izstādei, stāsta: “Pirmkārt man ir liels prieks sadarboties ar šo progresīvo un pasaulē zināmo zīmolu. Vēl lielāks prieks, ka manās rokās ir Huawei jaunākais viedtālrunis, kuru aktīvi arī izmantoju. Tā kā mans darbs un dzīves stils ir saistīts ar komunikācijām, sociālajiem tīkliem un vizuālām lietām, esmu vairāk nekā sajūsmā par Huawei P10 un iespējām, ko tas sniedz, sākot ar vizuālā materiāla kvalitāti. Man vienmēr ļoti paticis fotografēt, tāpēc domāju, ka savu darbību varu lieliski attīstīt kopā ar šo jauno telefonu un tā kamerām.”

Uzņemot fotogrāfijas, dalībnieki izmantoja Huawei P10 trīs kameru, kas izstrādātas kopā ar vācu fotogrāfijas pionieri Leica Camera AG, sniegtās fotogrāfijas iespējas. Izmantots fona izpludināšanas efekts, portretu uzņemšana gan krāsainā, gan melnbaltā režīmā, kā arī makro fotogrāfija.

28.03.2017. Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņu prezentācija. Pullman Riga Old Town viesnīca

28.03.2017. Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņu prezentācija. Pullman Riga Old Town viesnīca

Pasākuma laikā Huawei apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs uzsvēra: “Strādāt vietējā tirgū ar pašu fotogrāfiem, viedokļa līderiem un slavenībām ir pagodinājums Huawei un esam priecīgi, ka varējām organizēt šo izstādi. Tas ir apbrīnojami, ko Huawei P10 kamera spēj paveikt profesionālu fotogrāfu un fotogrāfijas entuziastu rokās. Ticu, ka Huawei godam pelnījis savu iesauku #Perfect10.”

Huawei P10 galvenās iezīmes ir Leica Dual-Camera 2.0 Huawei P10 un Leica Dual-Camera 2.0 Pro Edition Huawei P10 Plus viedtālrunī, papildinātas ar 3D sejas noteikšanas algoritmu, dinamisku izgaismošanu, portretu uzlabošanu, dabisku izpludinājuma efektu, Huawei Hybrid Zoom un pasaulē pirmo Leica priekšējo kameru. Tajā uzlabots gaismas sensors, ka arī palielināta objektīva aperatūra. Jaunajiem viedtālruņiem pieejamas arī modernas krāsas un dizains, kā arī industrijā pirmā Hyper Diamond-Cut apdare un krāsu iespējas, kas izstrādātas kopā ar Pantone krāsu institūtu.

Runājot par programmatūru un čipsetu, Huawei P10 aprīkots ar Kirin 960 procesoru, Huawei Ultra Memory un jauno EMUI 5.1, kā arī 3200 un 3750 mAh baterijām Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņos, kam pieejama ātrā uzlāde. Veidojot uz EMUI 5.0 bāzes, EMUI 5.1 soli tālāk ar lietotāja pieredzes uzlabošanu, darbības optimizēšanu, kā arī vairākām jaunām iespējām. Piemēram, mašīnapguves algoritms apgūst lietotāja uzvedību un var paredzēt lietotņu izmantojumu, inteliģenti sadalot sistēmas resursus.

28.03.2017. Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņu prezentācija. Pullman Riga Old Town viesnīca

28.03.2017. Huawei P10 un P10 Plus viedtālruņu prezentācija. Pullman Riga Old Town viesnīca

Kopš 20.marta Huawei P10 ir pieejams iepriekšpārdošanā pie mobilo sakaru operatora Bite. Visiem iepriekšpārdošanas telefoniem nāk dāvanu komplekts, kurā ietilpst ātrais lādētājs, auto lādētājs, pašportretu statīvs un citi noderīgi priekšmeti. Jaunākais Huawei flagmanis būs pieejams pie viedtālruņu operatoriem un interneta veikalos no 3.aprīļa, sākot no 599 eiro.

Par Huawei

Huawei ir pasaules vadošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pakalpojumu piegādātājs. Kompānijas mērķis ir radīt labāk savienotu pasauli, esot atbildīgiem korporatīviem pilsoņiem, inovāciju veicinātājiem informētai sabiedrībai un nozares sadarbības veicinātājiem. Uzņēmumu virza uz klientu orientētas inovācijas un atvērtas sadarbības modelis, Huawei ir radījuši IKT risinājumu portfolio, kas dod klientiem priekšrocības telekomunikācijas un uzņēmumu tīklos, ierīcēs un mākoņskaitļošanas jomās. Huawei kopā nodarbina 180 tūkstošus cilvēku, kas ir apņēmušies radīt maksimālu pienesumu telekomunikāciju operatoriem, uzņēmumiem un pircējiem. Uzņēmuma produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 pasaules valstīs, aptverot aptuveni trešdaļu pasaules iedzīvotāju. Kompānija dibināta 1987.gadā un tā pieder kompānijas darbiniekiem.