ITII1639

Ar koncertu Vecrīgā atklāts World Jazz Festival


26. jūlijā Vecrīgā notika jubilejas World Jazz Festival atklāšana. Džeza mūzikas festivāls sākās ar bezmaksas koncertu Reformācijas laukumā pretī Pētera baznīcai.


Zem klajas debess pašā Rīgas sirdī, Reformācijas laukumā, norisinājās koncerts, kas tika atklāts ar tradicionālo džezmeņu gājienu cauri visai Vecrīgai, kuru vadīja populārs saksofonists Igors Butmans ar Maskavas džeza orķestri un citiem festivāla māksliniekiem. Uz skatuves uzstājās vietējā grupa “Big Al & The Jokers”, igauņu kolektīvs “Trump Conception” un ansamblis “Ural`s Dixieland”.


Atgādinām, ka no 26. līdz 28. jūlijam Rīgā norisināsies piektais jubilejas “World Jazz Festival”, kur uzstāsies tādi mākslinieki kā komponists Mišels Legrāns, saksofoniste Kendija Dalfere, dziedātājs Tonis Momrels, vokāliste Anna Marija Jopeka, mūziķis Oļegs Akkuratovs, saksofonists Oļegs Butmans un daudzi citi mūziķi. Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par festivālu ir pieejama pasākuma oficiālajā mājaslapā www.worldjazzfest.com.