le-21eme-adam-katz-sinding-milan-fashion-week-fall-winter-2016-2017_aks6228-pants

Arī aukstā laikā var izskatīties labi


2017. gada pirmā nedēļa iesākusies ar bieza sniega segu un brāzmainu vēju. Sinoptiķi sola, ka lielais sals ienāks ar stipru vēju. Kas jāvelk mugurā šādos laikapstākļos?Pastāv uzskats, ka ar -15 grādu iestāšanos no ielām pazūd mode. Jautājums sekojošs, kā šajā salā nepazaudēt stilu un tik un tā izskatīties labi?


Cepure

Staigāt ar kailu galvu, pavisam noteikti nav ieteicams! Vispiemērotākās galvassegas būtu elegantas kažokādas vai ūdeles cepures, liels pluss šāda tipa materiālam ir tāds, ka tās nesabojās frizūru. Atcerēsimies, ka cepures ir lielisks aksesuārs, kas var skaisti papildināt ziemas garderobi! Cepures izvēle ir ļoti atkarīga no kopējā stila, galvas formas, vienmēr ir daudz faktoru, kuriem būtu ieteicams pievērst uzmanību.

Apavi

Bieži vien slikto laikapstākļu dēļ kavējas sabiedriskais transports, nākas mīņāties pieturā, un pavisam ātri kājas ir slapjas. Salīdzinoši grūti ir veikt savu ikdienas ceļu, ja kājās ir nepiemēroti apavi. Nekad nevar aizmirst par dāvinātajām vecmāmiņas adītajām zeķēm. Adījums silda kāju. Speciālisti iesaka izvēlēties vilnas izstrādājumus ziemai, jo tie lieliski notur ķermeņa ģenerēto siltumu. Pat izmirkusi vilna notur ķermeņa siltumu.

Cimdi

Visbiežāk tiek apsaldētas rokas. Arī cimdi ir brīnišķīgs ziemas aksesuārs, kam vienmēr jābūt līdzi. Ikviens no mums ir izjutis, cik ātri rokas sāk palikt nejūtīgas. Tas ir svarīgi arī tāpēc, ka, apsaldējot rokas, var sākties pamatīgas veselības problēmas. Lai neapsaldētu rokas, jāvalkā silti adīti cimdi, vislabāk dūraiņi. Ādas cimdi aukstā laikā nav ieteicami!Attēlu rezultāti vaicājumam “ варежки ”

Aukstā laikā sievietēm ieteicams izvēlēties vilnas kleitas. Tās ir ļoti siltas, tai pašā laikā viegls apģērba gabals, pieguļošs un viegli saskaņojams ar zābakiem. Kā arī, lai ziemā nebūtu jāģērbjas neskaitāmos apģērbos, ieteicams iegādāties termisko veļu!

Betpats galvenais – ģērbieties silti, kā raksta ziņu portāli un ziņo ārsti, strauji izplatās gripas epidēmija, sargāsim paši sevi, izvēloties piemērotu apģērbu!