KEF_Mockup_vo1

Atklāts “Kriminālās ekselences fonda” noslēpums!


Kopš jaunās latviešu krimināl-komēdijas “Kriminālās ekselences fonds” iznākšanas uz pašmāju kino ekrāniem 2. februārī daudzus moka jautājums – kā tas ir iespējams, ka filmai ir tik ļoti pārliecinoši pozitīvas atsauksmes no skatītājiem? Laiks atklāt patiesību – mēs viņus turam aiz… Uz šo brīdi “Kriminālās ekselences fondā” ir jau vairāk kā 40 000 biedru, starp kuriem gan daudzi sabiedrībā pazīstami un cienījami cilvēki, gan arī vienkārši kino skatītāji – visi mums vienlīdz mīļi un dārgi!


Dažus no tiem esam arī noķēruši uz sarunu, lai pārmītu pāris vārdus par filmu – spilgtākos citātus atradīsiet zemāk, pārējie ir redzami pievienotajā video.

“Viens no jaukākajiem vakariem šajā gadā” – Kaspars Upacieris jeb Ufo

“Viena no labākajām, ko es esmu redzējis vispār” – Renārs Zeltiņš

“Geimčeindžers” – Gustavs Terzens

“Nenormāli ņirdzīgs kino ir iznācis” – Artis Volfs, DJ

“Kruts scenārijs, kruta spēle, kruts bazars” – Ģirts Rozentāls jeb Ozols

“Viena no pēdējā laika latvijas kino pērlēm” – Marta Kukarāne

un

“Man filmas nepatīk, bet šī man patika!” – kino apmeklētājs

Kopumā par filmu video un arī sociālajos tīklos atzinīgi ir izteikušies Ansis Klintsons, Arnis Krauze, Artis Volfs, Baiba Sipeniece, Bruno Birmanis, Dita Rietuma, Ēriks Stendzenieks, Gatis Irbe, Ģirts Rozentāls, Gustavs Terzens, Ieva Adamss, Intars Rešetins, Ivo Kiršblats, Jānis Skutelis, Kaspars Upacieris, Marta Kukarāne, Pauls Timrots, Renārs Zeltiņš, Shipsea, Silvija Radzobe, Toms Grēviņš, Valdis Melderis un neskaitāmi pašmāju kino skatītāji, mīļotāji un cienītāji. Un cik vēl izteiksies!

Bet kāds tad īsti ir “Kriminālās ekselences fonda” pozitīvo atsauksmju noslēpums? Tas ir pavisam vienkāršs un nepavisam nav noslēpums – filma skatītājiem… patiešām patīk, rada pozitīvas emocijas, labu noskaņojumu un vēlmi to noskatīties atkārtoti! Tādēļ noslēgsim ar vienu no mūsu mīļākajām skatītāju atsauksmēm – “Tauta, kas spēj par sevi pasmieties, dažreiz pat sarkastiski, ir dzīvotspējīga un viņai ir nākotne!”


Jaunā latviešu krimināl-komēdija “Kriminālās ekselences fonds” kinoteātros visā Latvijā!