tumblr_static_12

Atziņa – ikdienas palīgs


Reizēm motivējošas un iedvesmojošas atziņas ir vajadzīgas ikvienam no mums. Tā jau saka, ka dažādas dzīves situācijas atkārtojas, bet visi saskaras ar vienu un to pašu, tāpēc atziņas jeb domu graudus mēs varam attiecināt uz sevi. Daudzi no mums iemīlējuši pasaulesslaveno rakstnieku Paulu Koelju, viņa iedvesmojošās atziņas un dzīves gudrību! Esam apkopojuši vairākas no tām, jo zinām, ka reizi pa reizei ir vajadzīgi īstie vārdi, īstā laikā un vietā!


Citāti par dzīvi, mērķi un mīlestību

“Mīli! Es nerunāju tikai par mīlestību uz otru cilvēku. Mīlēt nozīmē būt atvērtam brīnumiem, uzvarām un sakāvēm, it visam, kas katru mīļu dienu notiek ceļā, pa kuru tev atvēlēts staigāt uz šīs Zemes.” (Akras manuskripts)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos”

“Nekad nelaid garām iespēju izrādīt mīlestību. Jo sevišķi pret saviem tuvākajiem, kas ir visvieglāk ievainojami un tādēļ prasa vislielāko uzmanību.”(Akras manuskripts)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos love”

“Mīlestība nav tikai jūtas, tā ir māksla. Un, tāpat kā jebkurā mākslā, ar iedvesmu vien ir par maz, jāiegulda arī liels darbs.”(Sānsolis)Saistīts attēls

“Apstājos un apsēžos uz kāda autobusu pieturas soliņa. Vēroju cilvēkus, kas ierodas vai dodas prom, visi izskatās ļoti aizņemti ar savām mazajām pasaulītēm, tik mazām, ka tās viegli satilpst mobilajā telefonā, pie kura tie turas kā pielipuši.” (Sānsolis)Attēlu rezultāti vaicājumam “society and technology tumblr”

“Cilvēks spēj izturēt vienu nedēļu bez ūdens, divas nedēļas bez pārtikas, daudzus gadus bez jumta virs galvas, bet vientulību viņš nespēj izturēt. Tās ir visgrūtākās mocības un vissmagākās ciešanas.” (Vienpadsmit minūtes)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos loneliness”

“Vēlēšanās nav tas, ko tu redzi, bet gan tas, ko tu iztēlojies.” (Vienpadsmit minūtes)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos imagination”

“Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties. Viņam jābūt gana drosmīgam, lai spertu arī kļūmīgus soļus. Vilšanās, sakāve, izmisums – tie ir tikai daži līdzekļi, ko Dievs izmanto, lai parādītu mums īsto ceļu.” (Brida)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos brave life”

“Cilvēki ir sava likteņa noteicēji. Tiem ir visas iespējas allaž pielaist vienas un tās pašas kļūdas. Tiem ir visas iespējas izbēgt no tā, ko tie vēlas un ko dzīve tik laipni piedāvā.” (Brida)Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr photos ”

Paulu Koelju ir brazīliešu izcelsmes rakstnieks. Dzimis 1947. gada 24. augustā, Brazīlijā, Riodežaneiro. Rakstnieka slavenākais darbs “Alķīmiķis” iekļauts “Ginesa rekordu grāmatā” kā visvairāk tulkotais darbs. Tas tika iztulkots 71 pasaules valodā.