ARLO_Go_ar_saules_bateriju-1

BITE jauns pakalpojums – gudrā video novērošana mājoklim un biznesam


Pieaugot klientu interesei par viedajiem risinājumiem mājoklim un biznesam, mobilo sakaru operators BITE ir papildinājis piedāvājumu ar inovatīvajām, ekspertu un lietotāju augsti novērtētajām viedajām bezvadu videonovērošanas kamerām “Arlo™”, kas ir ērti savienojamas ar mobilajiem pakalpojumiem.


“Arlo™” ir vienas no pasaulē populārākajām, kvalitatīvākajām 100% bezvadu videokamerām, kas nodrošina HD kvalitātes video plūsmu, divvirzienu audio saziņu, nakts redzamību un 1300 skatīšanās leņķi. Tajās iebūvēts kustību sensors, kā arī šīs ierīces reaģē uz skaņu – fiksējot objektā kustību, kamera automātiski sāk ierakstu un nosūta īsziņu uz mobilā tālruņa numuru, kurai tā ir piesaistīta, tāpēc ierīces ir piemērotas lietošanai gan telpās, gan brīvā dabā.

Videokameru “Arlo™ Go”, kas darbojas tikai ar SIM karti, var ērti lietot vietās, kur nav attīstīta infrastruktūra, taču ir pieejams mobilais 3G/4G tīkls – ne vien mājoklī, bet arī mežā, būvlaukumos un citās vietās, kurām nepieciešama attālināta uzraudzība. Turklāt kamerā iebūvēta SD karšu pieslēgvieta, kas ļauj atmiņas kartē dublēt datus un kalpo kā papildu nodrošinājums interneta signāla pārrāvuma gadījumos.

Savukārt ekspertu un lietotāju augsti novērtētā “Arlo™ Pro” kamera, vairāk piemērota izmantošanai konkrētos objektos, piemēram, privātmāju, plašāku teritoriju vai vairāku telpu novērošanai. To var ērti saslēgt vēl ar četrām kamerām, tā izveidojot efektīvu novērošanas sistēmu. Kameras var uzstādīt līdz 90 metru rādiusā ap bāzes staciju, kuras darbu nodrošina interneta pieslēgums.

Vērā ņemams fakts – 2017.gada nogalē portāls “Trustedrewiews.com” atzina “Arlo™ Pro” kameru par labāko viedo risinājumu mājoklim. Portāla lietotāju vērtējumā tā ieguva 4,5 punktus no pieciem, atstājot aiz sevis “Google Home”, “Ikea Smart Lighting”, “Sonos One” un “LightwaveRF Home Automation” produktus. Šī kameru sistēma ir pasaulē lielākā patērētāju elektronikas šova CES®2017 “Best of Innovation Awards” laureāte, bet starptautiskā konkursa “Red Dot 2017” žūrija tai piešķīra dizaina balvu, uzsverot, ka “Arlo™ Pro” draudzīgais un diskrētais dizains padara ierīci neuzkrītošu gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Viegli uzstādāmās “Arlo™” kameras ir vadāmas attālināti, izmantojot bezmaksas mobilo aplikāciju, kas latviešu valodā jau ir pieejama “Android” ierīcēs, bet drīzumā būs pieejama arī iOS ierīcēs. Tādējādi kamerām tiešsaistē var pieslēgties no jebkuras vietas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Ierakstītos video var ērti aplūkot, lejupielādēt un dalīties ar tiem. Taču jāņem vērā, ka bez maksas ir pieejami pēdējo septiņu dienu ieraksti.

“Mobilā aplikācija nodrošina ļoti ērtu “Arlo™” kameru pārvaldību un video ierakstu pārlūkošanu. Vienam profilam var pieslēgties līdz pat pieciem lietotājiem, kas var atvieglot darbu, piemēram, būvniekiem, kuri vienlaikus strādā vairākos objektos. Turklāt profila turētājam ir iespēja noteikt kameru lietošanas tiesības katram lietotājam atsevišķi. Piemēram, vienam lietotājam var piešķirt tiesības sekot līdzi visu kameru ierakstiem un izmantot šīs kameras saziņai, citam – tiesības sekot līdzi tikai vienas konkrētas kameras ierakstiem, turklāt bez iespējas izmantot saziņas funkciju, piekļūt video arhīvam u.tml.,” skaidro Birnbaums.

Jāpiebilst, ka visi video ieraksti glabājas nevis kamerā, bet gan mākoņserveros, turklāt dažādos pasaules reģionos “Arlo™” izmanto atšķirīgus mākoņpakalpojumu servisus. Baltijas valstīs ierakstītie dati tiek uzglabāti Eiropas serveros, piemēram, Vācijā, bet kameru “saziņu” ar mākoņserveri nodrošina šifrēta un droši aizsargāta datu pārraide, skaidro “Arlo™” pārstāvis. Tādējādi klientu datu uzglabāšanā un apstrādē tiek ievērotas visas Eiropas Savienībā spēkā esošās normas.

 


Plašāka informācija par “Arlo™” kamerām un to iegādes iespējām BITĒ pieejama šeit: https://www.bite.lv/lv/arlo-video-noverosana