17028867_1394845427255826_81038141_n

Coja, Bodrova – jaunākā, Visocka un Taļkova piemiņas festivāls


25. martā, plkst. 19:30 norisināsies mākslas vakars 20. gadsimtam veltīta festivāla ietvaros. Šoreiz par pasākuma tēmu kļūs tā laika leģendārie mūziķi: Viktors Cojs, Sergejs Bodrovs-jaunākais, Vladimirs Visockis un Igors Taļkovs.


Kāpēc tieši viņi?

Viņi ir kulta personības, kuru daiļradi mēs līdz šim vēl joprojām atceramies, cienām, klausāmies, skatāmies. Viņiem ir jāpaliek mūsu atmiņā uz visu mūžu кā labākiem izpildītājiem, savu dziesmu autoriem un aktieriem.

Un turklāt šogad varētu nosvinēt savu jubileju Viktors Cojs. 21. jūnijā viņš kļūtu 55 gadus.

Koncertā uzstāsies tādi tādi izpildītāji, kā:

Tamara Rutkovska, PPŠ, Rest’Art, Koma FM, СерыйWOLK,  Symphodia, Flamia Gella и АlекSаš & co.

Koncerta viesiem būs iespēja dzirdēt V.Cоja, I. Таļкоvа, V.Visоcкa dziesmu kaverversijas, kā arī skaņdarbus no S.Bodrova filmām “Brālis”, “Brālis-2” un “Māsas” vietējo populāro muzikālo kolektīvu atskaņojumā, un arī populārākos mūsu mākslinieku skaņdarbus.

Pārtraukumos tiks rādīti tematiskie videomateriāli.

Biļetes būs iespēja iegādāties pasākuma norises vietā.

Biļetes cena: 3 eiro.

Pasākuma norises ilgums: ~ 4 – 4,5 stundas. 


Sergejs Bodrovs ir krievu režisors, aktieris, scenāriju autors. Izpildīja galvenās lomas tādās filmās, kā: “Каukāza gūsteknis”, “Brālis”, “Stringers”, “Brālis-2” un “Lāča skūpsts”, bija televīzijas raidījumu “Маrafons-15”, “Skatiens” un projekta “Pēdējais varonis” vadītājs.

Viktors Cojs ir tēvijas rokmūzikas fenomens. „Kino” rokgrupas līderis, mūziķis un aktieris, viņš kļuva par Perestroikas paaudzes elku. Mākslas mantojumam, kuru atstāja dziedātājs savas, diemžēl īsās, dzīves laikā, vairākkārt piešķīra jaunu jēgu gan laikabiedri, gan nākamo paaudžu mūziķi.

Vladimirs Visockis ir ģeniālais dzejnieks, kurš dzīvoja un radīja Padomju Savienībā, aktieris, prozas darbu autors; bija Tagankas teātra vadošais aktieris, izpildīja savas uzrakstītās dziesmas uz krievu septiņstīgu ģitāras. 1987. gadā pēc nāves apbalvots ar ar PSRS Valsts prēmiju.

Igors Taļkovs ir krievu mūziķis, dzejnieks, aktieris. Dzimis 1956. gada 4. novembrī. Traģiski gāja bojā 1991. gada 6. oktobrī. Īsu, bet spilgtu dzīvi nodzīvoja cilvēks, kuru var droši uzskatīt par savas dzimtenes patiesu patriotu.Attēlu rezultāti vaicājumam “Viktors Cojs, Sergejs Bodrovs-jaunākais, Vladimirs Visockis un Igors Taļkovs.”