IMG_0154

Dalību Ghetto Faktors vokālajā konkursā turpinās 30 dziedātāji no visas Latvijas


Ghetto Games izsludinātajā  konkursā Ghetto Faktors, dalību pieteica 222 dalībnieki. Konkursa žūrijā , līdzās projekta organizatoriem, bija 2013.gada “Ghetto Faktora” uzvarētāja Kristīne Prauliņa un 2016.gada finālisti – Katrīna Cīrule, Edvards Grieze un Mārtiņš Strods. Nākamnedēļ dalībniekiem sāksies dažādu treniņu un vokālo prasmju pilnveidošanas programma kopā ar Kristīni Prauliņu, Katrīnu Cīruli un deju studiju “Ghetto Dance Grīziņkalns.”


Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa reģionu atlases, pateicoties pašvaldībām un vietējām jauniešu organizācijām notika Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Saldū, savukārt visu piektdienu un svētdienu dalībnieki uzstājās Rīgā, mūzikas klubā “FIRST Dacha”.  Dalībniekiem paredzēts īpaša treniņu programma. Kristīne Prauliņa ar  nepacietību gaida iespēju strādāt ar dalībniekiem, īpaši, ar jauniešiem, kuri ir “pavisam zaļi” skatuvei.

Konkurss notiek draudzīgā atmosfērā, lai iedrošinātu ikvienu, pat kautrīgāko dalībnieku uzdrīkstēties, tāpat kā tas notiek visos Ghetto Games pasākumos. Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans priecājās par milzīgo pieteikumu skaitu un draudzīgo atmosfēru, kā arī konkursantu drosmi: “Aicinu visus, kuri pieteicās dalībai Gheto Faktorā, ar saviem priešnesumiem uzstāties Ghetto Games pasākumos 9.sezonā, attīstīt savas skatuves iemaņas kopā ar mums un piedalīties “Ghetto Faktorā” atkal nākamgad. Vienmēr jācenšas vēl vairāk! Ļoti cienu tos dalībniekus, kuri mēģina atkal un atkal, tas iedvesmo arī mūs pašus strādāt vēl labāk.”


IMG_0168

Pusfinālā dalību turpina:

Ventspils: Karlīna Priedēna un Amanda Maržecka;

Rīga: Kristena Cīrule, Toms Kalderauskis Beāte Baumeistere, Edgars Kreilis,  Amanda Grīnberga,  Diāna Ponaskova, Kerija Saulīte, Olga Palušina, Julia Kornejeva, Patrīcija Cuprijanoviča, Ruzanna Arutjunjana,   Patrīcija Spale, Nadežda Mankeviča;

Valmiera:  Artis Krists Mednis, Paula Dundere, Madara Briede, Baiba Rancāne;

Liepāja: Līva Eistere, Sanita Roze, Sanija Roze, Katrīna Kabiņecka;

Rēzekne: Normunds Litovnieks;

Daugavpils: Jūlija Kaļiņina, Lidija Brecka;

Saldus: Edīte Štrausa, Undīne Rolava, Annemarija Moiseja;

Jēkabpils: Anna Krista Ostrovska.

Projektā “Ghetto Faktors” aicināts jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, sociālā stāvokļa sabiedrībā, muzikālās pieredzes un vecuma.


Ghetto Faktors fināls notiks 21.04.2017 Rīgā.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. – 21.04.2017.

Ghetto Faktors konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem. Tādējādi konkurss veicinās lielāku izpratni par attiecīgo jomu, sniedzot visiem dalībniekiem vienādas iespējas, kā arī attīstot kvalitatīvas un konkurētspējīgas mūzikas industrijas vidi Latvijā. Šogad īpaši tiks strādāts ar dalībnieku muzikālo priekšnesumu sagatavošanu, kopā ar profesionāļiem.

Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV filmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.