28534121_1735957919795912_1090500982_n

Dziedātāja Liera Štein prezentē jaunu, pavasarīgu dziesmu “Vienā Elpā”


Dziedātāja Liera Štein, kura plašāku atpazīstamību ieguvusi pateicoties darbībai duetā Alekss Silvērs un Liera Štein uzsākusi solo karjeru un piedāvā savu pirmo singlu, kurš tapis sadarbībā ar komponistu un mūzikas producentu Gaiti Lazdānu. Dziesma ir par mīlestību, prieku, patiesām jūtām un pārliecību par savu otro pusīti. Tieši tas viss arī raksturo pašas Lieras dzīves uztveri un pašu dzīvi.


Dziesmas komponists un vārdu autors Gaitis Lazdāns, kurš jau daudzus gadus sadarbojas ar daudziem populāriem Latvijas māksliniekiem, tādiem kā Markus Riva, Normunds Rutulis, Andris Kivičs, Lily, Roberto Meloni, Kristīne Šomase u.c.

Komponists stāsta, ka dziesmas pamatdoma ir mīlestība un kopā būšana – vienam otra novērtēšana un attiecību veidošana vienā kopīgā virzienā. Singls, kurš cildina mīlestību, tapis pateicoties tam, ka daudzās attiecībās pastāv tādas problēmas kā – pārāk maz kopīgu interešu, nespēja novērtēt to, kas ir un ieraudzīt labo! “Mēs žēlojamies, ka viss ir slikti, kaut gan patiesībā tā nemaz nav” – saka dziesmas producents.

Liera Štein ir Latvijas dziedātāja, dziesmu autore un vokālais pedagogs, pēdējos gadus darbojusies duetā Alekss Silvērs un Liera Štein. Duetam beidzot savu darbību māksliniece izlēma par labu mazai radošai pauzei, lai atrastu sevi mūzikā, saprastu, kas muzikāli viņa ir un kurā virzienā vēlas darboties. Pašlaik Liera studē mūziku un džeza vokālu maģistratūrā Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā.

„Esmu pateicīga Aleksam Silvēram par uz skatuves kopā pavadīto laiku, bet muzikāli pieaugot ne vienmēr skatuves partneru ceļi dodas vienā virzienā. Attīstoties dažādos virzienos izlēmām par labu solo karjerām. Darbība duetā mani padarīja spēcīgāku kā personību un lika apzināties, ka solo karjera man ir tik pat piemērota kā darbība duetā. Ar Aleksu Silveru mēs joprojām sadarbojamies, bet jau kā dažādu pasākumu vadītāji. Veiksmi Aleksam, es turpinu strādāt ar sevi, savām dziesmām un idejām,” raugoties nākotnē nosaka Liera.

„Vienā elpā” ir stāsts par jūtām, kuras vēlas sajust katra meitene. Vārdu autors un komponists Gaitis Lazdāns uzrakstījis skaistus vārdus, ceru, ka arī es spēju emocionāli nodot publikai viņa iecerēto stāstu. Šī ir mana un dziesmas autora pirmā sadarbība, bet cerams ne pēdējā, ar komponistu ir ļoti viegli un interesanti strādāt, tā kā jau drīz piedāvāsim auditorijai vēl kādu skaņdarbu. Mūzikas video šoreiz netika filmēts, kā vesels stāsts ar scenāriju, bet vairāk kā romantiskais un emocionālais sižets par vienu dienu no pāra dzīves, kur ir vieta gan pārsteigumiem, gan iespēja pabūt kopā un baudīt laiku, kā arī neatrodoties blakus just otra cilvēka tuvumu,” tā Liera.


Mūzikas video tapa sadarbībā ar kompāniju „Moshkanov films” un režisoru Denisu Moškanovu, par klipa varoņu vizuālo tēlu rūpējās stiliste Marija Stukāne, veikals „Stila avots” un lielo izmēru modelei Tatjanai Mackevičai piederošais zīmols „Basque”. Toties lieliskās klipā redzamās dekorācijas sagādāja uzņēmums „Save the date wedding and event agency”.