pexels-photo-174667

Dzīvnieku slepenā dzīve kļūst mazāk slepena – desmit patiesi video


Ko dara mājdzīvnieki, kad mēs tos atstājam savā ziņā? Tas nebūt vairs nav neatrisināms noslēpums. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj gan atklāt dažādas mūsu mīluļu izdarības un iepazīt negaidītus nakts ciemiņus vai ikdienā nemanāmus kaimiņus. Piedāvājam uzjautrinošu, mīlīgu un pat izzinošu, nejauši noķertu video izlasi, kas atklāj mājdzīvnieku un savvaļas dzīvnieku valsts noslēpums.


“Viņi droši vien visu dienu slinko,” domā mīluļu saimnieki līdz brīdim, kamēr pirms došanās atvaļinājumā vai kur citur nepieslēdz bezvadu video novērošanas kameru. Atbilstoši amerikāņu pētnieku atklājumiem, kaķi 12% sava laika pavada, skatoties pa logu. Tikmēr suņi to darot krietni mazliet mazāk, jo putni viņus tik ļoti neaizraujot. Taču gudrās bezvadu video novērošanas kameru “Arlo” lietotāji visā pasaulē atklāj, ka mājās, pagalmā, uz terases un palodzes kā dienu, tā nakti notiek ne tas vien…

Cerams, ka itin drīz arī šai kolekcijai pievienosies Latvijas floras un faunas skati, mobilo sakaru operators “Bite” nule sācis piedāvāt mūsu tirgū jo “Arlo™” bezvadu tiešsaistes kameras.

Kur paliek ēdiens? Izrādās, ka mēdz būt nakts viesi, kas nāk klusām, bez aicinājuma un cienājas ar to, ko nu atrod. Viņi domā, ka mēs neredzam, bet redzam, jo infrasarkanā nakts redze apvienojumā ar skaņas un kustības sensoriem atklāj visu.

Jenots Budas mierā un pozā notiesā suņa maltīti

Jenots veikli zog putnu barotavu ar ēdienu

Ja pie pankūkām nevar tik šādi, tad šim jautājumam var pieiet arī no citas puses

Mazs cinītis gāz lielu vezumu?

Žāvas tiek uzskatītas par vienu no “lipīgākajiem” neverbālās komunikācijas žestiem. Pat lasot par žāvāšanos, mums gribas žāvāties. Izrādās, ka arī čūskas žāvājas

un arī vāveres žāvājas

Kaķiem piemīt iztēle, tas nu ir skaidrs. Domā, ka tu viņam aizliedzi kaut kur kāpt vai virtuves lete ir pārāk augsta? Padomā vēlreiz…..

Tātad suņi pa logu raugās mazāk nekā kaķi… jā, protams, jo tam vienkārši neatliek laika

Un te arī ir kaķu interešu objekts. Patīkami iepazīties, dzenis…

Bonusa video. Nevarējām nepadalīties. Izrādās, ka “Arlo™” sirēnas funkciju var izmantot ne tikai, lai aizbaidītu cilvēkus ar ļaunprātīgiem nolūkiem…


CES 2017 Inovāciju balvas laureāte ir kompānijas “Netgear” lolojums – gudrā 100% bezvadu videonovērošanas kamera “ARLO™ Pro”, kas, pateicoties plašajai funkcionalitātei, piemērota lietošanai gan privātām, gan biznesa vajadzībām.