785975

Festivāla “Laima Rendez Vous” zvaigžņu programma


Jau mazāk kā pēc mēneša Jūrmalā sāksies starptautiskais festivāls “Laima Rendez Vous Jūrmala”, kura četru dienu koncertu programma šogad ir vēl vērienīgāka nekā iepriekšējos gadus, un mākslinieku saraksts aizvien tiek papildināts.  Festivāla atklāšanas vakarā uz skatuves kāps Iļja Lagutenko, 21.jūlijā Aleksandrs Reva, savukārt, 22. un 23.jūlijā apmeklētājus priecēs Grigorija Ļepsa uzstāšanās.


Iļja Lagutenko zināms kā grupas “Mumiy Troll” līderis, kuru dibinājis jau tālajā 1983.gadā, bet plašāku slavu tai atnesa trešais studijas albums “Morskaya”. Lagutenko ir viens no krievu roka simboliem, dzied krievu, angļu un ķīniešu valodās. Mūziķis filmējies arī vairākās kinofilmās, nodarbojas ar rakstniecību un ir aktīvs dzīvnieku tiesību aizstāvis, kas ir tuva tēma arī festivāla saimniecei Laimai Vaikulei. Bet kādus muzikālus pārsteigumus abi solisti sagādās festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala” apmeklētājiem – to varēs piedzīvot 20.jūlijā Dzintaru koncertzālē.

20.jūlijā uz koncertzāles skatuves kāps arī pasaulslavenā Latvijas operdziedātāja, soprāns Kristīne Opolais, estrādes zvaigznes Jeļena Vaenga, Valērijs Ļeontjevs, Valērijs Sjutkins, Latvijas pārstāvji Intars Busulis, Jānis Stībelis, internacionālais starpžanru mūzikas kolektīvs DAGAMBA un daudzi citi.

21.jūlijā jau izziņotajiem māksliniekiem – operdziedātājai Hiblai Gerzmavai, rokmūzikas leģendai Krisam Normenam, estrādes dziedātājiem Leonīdam Agutinam, Vladimiram Presņakovam un daudziem citiem, pievienojas komiķis un raidījumu vadītājs Aleksandrs Reva. Reva ir  Krievijas humora raidījuma “Comedy Club” rezidents, kinofilmu aktieris un 2015.gadā laidis klajā arī savu pirmo albumu “Lyubov”.

Grigorijs Ļepss ir viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem, šogad nosvinējis savu 55 gadu jubileju ar ievērojamu solo koncertu sēriju. Plašas publikas iemīļots savas plašā, unikālā balss tembra un dziļā satura piepildīto dziesmu dēļ. Pati festivāla saimniece Laima Vaikule par viņu saka: “Mākslinieks, kurš iekaroja šovbiznesa skatuvi, esot jau brieduma gados, un tādēļ zina slavas cenu. Talantīgs, temperamentīgs, ar izcilu balsi un neatkārtojamu dziedāšanas stilu. Es pazinu un mīlēju Grišu, vēl pirms viņš kļuva populārs. Slava viņu nav sabojājusi.”

Ļepss uzstāsies festivālā “Laima Rendez Vous Jūrmala” 22.jūlijā, kad publiku priecēs arī tādas zvaigznes kā Stass Mihailovs, Lolita, Vladimirs Vinokurs, A’Studio, MBAND un daudzi citi, kā arī noslēguma koncertā 23.jūlijā, kurā viņš uzstāsies īpašā trio kopā ar saviem kolēģiem, G.Ļepsa Producentu centra māksliniekiem – dziedātājiem Emin un Aleksandru Panajotovu. Šajā vakarā piedalīsies tādi iemīļoti mākslinieki kā Valērijs Meladze, Genādijs Hazanovs, Vahtangs Kikabidze, Monss Selmerlēvs, Nani Bregvadze, “Vremya i Steklo” un daudzi citi.

Plašāka informācija par festivāla programmu pieejama www.jurmalarandevu.lv Biļetes uz festivālu pieejamas “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv