Tomorrowland-2

Filmas, kas noteikti jāredz šovasar!


Vasara ir tas gada laiks, kad jāiet peldēties, jābrauc ar riteni un jāizbauda daba, bet filmu industrijā tas ir laiks, kad Holivuda ķeras pie „lielajiem ieročiem”, respektīvi, saviem lielākajiem un dārgākajiem kases grāvējiem. Tad nu, lūk, YOUNG.LV  piedāvā ieskatu pašos svarīgākajos no tiem.


„Rītdienas zeme”/ „Tomorrowland”

Iznākšanas datums:  29.05.2015.

Atšķirībā no visiem šīs vasaras vēl neiznākušajiem rīmeikiem, turpinājumiem, spin-off filmām un citiem brīnumiem, „Rītdienas zeme” ir šīs vasaras visoriģinālākais grāvējs, jo tā iedvesma ir radusies no Disnejlendas atrakcijas ar tādu pašu nosaukumu. Visam šim projektam arī priekšgalā ir izcilais režisors Breds Bērds (populārā supervaroņu ģimenītes animācijas filma „Lieliskie”), kurš, lai varētu veidot šo filmu, atteicās no „Zvaigžņu kari: Spēks mostas” režisora krēsla.

„Juras laikmeta pasaule ”/ „Jurassic World”

Iznākšanas datums:  12.06.2015.

Pēc vairāk nekā desmitiem gadiem, pavadītiem izstrādes elles liesmās un vairākām scenāriju maiņām, mēs beidzot, pēc nu jau mazāk nekā mēneša, piedzīvosim nākošo „Juras laikmeta parks” sērijas filmu, tiesa gan, šī būs ar pavisam citu tēlu un aktieru ansambli. Filma solās būt jauns stāsts, bet tai pašā laikā vēlas arī nezaudēt tās lietas, kas padarīja pirmo filmu par tādu klasiku, kāda tā ir šodien.

„Minioni”/ „Minions”

Iznākšanas datums:  03.07.2015.

Laikam tas bija vien laika jautājums, līdz mazie, dzeltenie briesmonīši no „Nejaukais Es” sērijas tiks pie savas solo filmas, kas nemaz nepārsteidz, ņemot vērā to lielo popularitāti sociālajos tīklos. Filmas sižets sekos minioniem – kā viņi centīsies atrast sev atbilstošu ļaundari, kuram kalpot un palīdzēt piepildīt viņa ļaunos plānus.

„Skudru cilvēks”/ „Ant-Man”

Iznākšanas datums:  17.07.2015.

Zaglim Skotam Langam jāpalīdz savam skolotājam Henkam Pimam nosargāt „Skudru Cilvēka” tehnoloģijas noslēpumu no dažādiem jauniem draudiem, un jāveic zādzība, kurai ir jāglābj pasaule. Pašlaik visriskantākā Marvel filma, pateicoties sākotnējā režisora Edgara Raita aiziešanai pirms filmēšanas sākuma un ilgajiem jaunā režisora meklējumiem. Pēc reklāmas rullīšiem var noprast,  ka filma būs komēdijas un asa sižeta žanru salikums, bet vai tā būs vienā augstumā ar pārējām Marvel Cinematic Universe filmām? To uzzināsim jūlijā!