Fu Photo Credit- John Gilhooley

Fu Manchu – 11.martā klubā “Melnā piektdiena”


11.martā klubā Melnā piektdiena uztāsiet labi pazistāma stoned rock cienitājiem grupa – Fu Manchu. Pirmssākumi tiek meklēti 1987.gadā,kad kolektīvam bija nosaukums «Virulence». Pirmā satāvā bija Kens Puči(vokāls) , Skots Hills(ģitāra), Gregs Makkohi(bass) un Rubens Romano (sitāmie), un tiek spelēts hardkors.


Pēc grupas pirmā un vienīgā albuma Kena vietu aizņema Glens Čivens un parādījas nosaukums «Fu Manchu». 1990.gadā leibls Slap-a-Ham Records  izdevis grupas demo-singlu Kept Between Trees, un kolektīvs sācies kustēties uz 70.gadu hard-roka pusi.

Ar gadiem komanda izveidoja savu skanējumu, kurai piemīt smagā ģitāra un psihodēlisks noskaņojums. 1994.gadā par mūziķiem sāka interesēties nopietnas ierakstu kompānijas un bija iedota nauda uz demo albumu. Rezultatā leiblā “Bong Load Custom” Fu Manchu ir izlaidusi divus pilnformāta albumus: “No One Rides For Free”  un Daredevil.

Un to laiku grupa jau paspēja nopelnīt sev labu reputāciju un paspēja uzstāties kopā ar tādiem kolektīviem ka “Kyuss”, “Monster Magnet”, “Marilyn Manson”, “White Zombie”, “Melvins”, “Clutch” un “Corrosion of Conformity”. 1998.gadā kompānija  “Elastic” izlaidā agras daiļrades kompilāciju – “Return To Earth 91-93”. Turklāt “Fu Manchu” kompozīcijas iegāja izlasē “Burn One Up!” un “Music from the X-Games Volume 3”.

2000.gadu komanda satika ar trim programmas darbiem: “Eatin’ Dust”, “King Of The Road” и “California Crossing”. Tieši 2017.gadā vasarā bija no jaunā izdots albums «California Crossing».


Biļetes iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.