img_5808-1050×700

Ghetto Dance atklās jaunu deju studiju Grīziņkalnā


Rīgas sportiskākajā rajonā, Grīziņkalnā, Jāņa Asara ielā 13, 13. novembrī plkst. 13:00 Ghetto Dance kustība, atklās jauno deju studiju ar kopīgu ielu deju priekšnesesumu.


Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: “Prieks, ka lielākās ielu deju kustības jaunieši, gan uzstājas pasaules līmeņa deju batlos, gan tādus organizē, gan palīdzēja celtniekiem remontēt deju studijas telpas!”

Ghetto Dance līderis DJ Sergucci: “Galvenais deju studijas mērķis ir attīstīt ielu dejas Latvijā jaunā līmenī! Sāksim ar savu apkaimi, iesaistot dejotājus tepat – Vārnu ielas republikā.”

Organizatori joko, ka uz atklāšanu visi aicināti ierasties izejamajos treniņtērpos. Klātesošajiem būs iespēja  iejusties deju batla atmosfērā un, vismaz reizi dzīvē, izmēģināt kārtīgu atbrīvošanos ielu dejās kopā ar “Ghetto Dance Grīziņkalns” pasniedzējiem Heorhiju Truško un Darju Šubinu, kas ir vieni no top dejotājiem Baltijā.

“Ghetto dance Grīziņkalns” deju studijā katru dienu no plkst. 16:00 notiks nodarbības Hip-hop, Popping, Breaking, House ielu dejās. Līdzās apmācībām deju studijā tiks organizētas arī bezmaksas meistarklases.

img_7768


Ghetto Games ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī, kura gatavojas 9.sezonai. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 lielāka un mazāka mēroga pasākumi sezonā, kas aptver visu Latviju. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku. Kustības vērtības ir mīlestība, draudzība un līdzcietība.