16991875_1004241583009392_892269143260708829_o

Ghetto Faktors vokālajam konkursam saņemti 222 pieteikumi


Piecdesmit astoņi konkursanti no visas Latvijas tiek uz nākamo kārtu Ghetto Games izsludinātajā konkursā Ghetto Faktors 5.martā Rīgā. Joprojām iespējams pieteikties atlasei Rīgā 3.martā, interneta vietnē  www.ghettofaktors.lv!


Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa reģionu atlases notika Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un Saldū. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Katram konkursantam bija iespēja parādīt savu talantu un drosmi, nodziedot pāris dziesmas žūrijas un klātesošo draugu un ģimenes locekļu priekšā, kā arī savu spēju komandā atrisināt īpašu uzdevumu- sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Katrs reģions pārsteidza žūriju – Liepāja ar  senām tautasdziesmām un iepriekš nedzirdētu dziesmu aranžējumu, Daugavpils –  ar dziesmām piecās valodās, Ventspils – ar dalībnieku sarakstītām dziesmām, Saldus – ar profesionalitāti un spēcīgajām balsīm, jo vairums dalībnieku bija Saldus Mūzikas un Mākslas skolas audzēkņi.)

Konkursā piedalījās gan dalībnieki,  kuri ar prieku izmantoja iespēju sadziedāties kopā ar draugiem, gan dažādu valsts mēroga mūzikas konkursu laureāti. Atlases, kopā ar Ventspils, Jēkabpils, Liepājas, Valmieras, Rēzeknes un Saldus pilsētu pašvaldībām  organizēja reģionu mākslinieki un vietējās jauniešu organizācijas “Jēkabpils Jauniešu dome”, Daugavpils “Apelsīns”  un Liepājas “Jauniešu māja”.

Konkursantiem, kas tikuši uz otro kārtu jāierodās Rīgā , mūzikas klubā “ First Dacha”  05.03. Plkst. 11:00, lai sacenstos par iespēju piedalīties pusfinālā, kuras žūrijā dalību apstiprinājušas dziedātājas Kristīne Prauliņa un Katrīna Cīrule.

Ghetto Faktors  Rīgas atlase notiks 03.03. Rīgā, mūzikas klubā “ First Dacha” plkst. 11:00. Šajā atlasē piedalīties aicināti arī jaunieši, kuri nepaspēja uz reģionālajām atlasēm. Milzīgā pieteikumu skaita dēļ, organizatori apsver iespēju rīkot papildus atlasi, par kuru informācija sekos sociālajos tīklos 3.marta vakarā (no kustības Ghetto Games). Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa ir pieejama www.ghettofaktors.lv.16804262_1002587933174757_1204269105491729699_o

Konkurss notiek draudzīgā atmosfērā, lai iedrošinātu ikvienu, pat kautrīgāko dalībnieku uzdrīkstēties, tāpat kā tas notiek visos Ghetto Games pasākumos.

Projektā “Ghetto Faktors” aicināts jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, sociālā stāvokļa sabiedrībā, muzikālās pieredzes un vecuma, bet konkursantiem, kas jaunāki par 16 gadiem jābūt līdzi uz visām atlasēm pilngadīgam aizbildnim.

Ghetto Faktors fināls notiks 21.04.2017 Rīgā.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. – 21.04.2017.

Ghetto Faktors konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem. Tādējādi konkurss veicinās lielāku izpratni par attiecīgo jomu, sniedzot visiem dalībniekiem vienādas iespējas, kā arī attīstot kvalitatīvas un konkurētspējīgas mūzikas industrijas vidi Latvijā. Šogad īpaši tiks strādāts ar dalībnieku muzikālo priekšnesumu sagatavošanu, kopā ar profesionāļiem.

Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV filmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.


Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.