3

Ghetto Games aicina jauniešus iesūtīt vēstījumus par Rīgu un Latviju


Ghetto Games aicina līdz 30.janvārim rakstīt priekšlikumus par to, kas par Rīgu un Latviju noteikti jāpastāsta  komandas ekspedīcijā Filipīnās. 31.janvārī paredzēta arī dalība rīta šovā “Good morning Philippines,” kurā komanda aicinās uz turnīriem Manilā un tiks nolasīti Latvijas jauniešu vēstījumi.


Jau 4.februārī ekspedīcijai pievienosies Ghetto Basket čempioni “Ra Properties”- Jānis Āre, Kristaps Jurjāns, Nauris Miezis un Andris Epners. Viņi, galveno balvu (braucienu uz Ņujorku) lūdza Andrim Biedriņam samainīt pret dalību šajā ekspedīcijā, lai redzētu valsti, kurā basketbols ir reliģija un uzspēlētu ar vietējiem streetball karaļiem.

Pirmo turnīru, Ghetto Games, kopā ar draugiem no “Hype Streetball” organizēs leģendārajā Tenement namā Tagigā.  Pirms tā paredzēta talka vietas sakopšanai. Pasākumā  norisināsies arī cīņas ielu dejās, kuras organizē  “Ghetto Dance Grīziņkalns” deju studija.

Ekspedīcijas vlogam iespējams sekot Ghetto TV kanāla vietnē   www.youtube.com (ej.uz/a9v9). Komanda aicina Latvijas iedzīvotājus uzdot jautājumus un rakstīt ieteikumus komentāros, kā arī e-pastā    ghetto@ghetto.lv!

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.