photo-1501386761578-eac5c94b800a

Ghetto Games brīvrunu cīņa ”Štuka par bazaru” jau šodien!


Ceturtdien, 14.jūnijā pl.19.00 Ghetto Games sporta kompleksā Grīziņkalnā norisināsies viens no Latvijas hip-hop kultūras nozīmīgākajiem pasākumiem – Ghetto brīvrunu cīņa ”Štuka par bazaru”, sadarbībā ar AS Putnu fabrika “Ķekava”. Par labākā brīvrunātāja titulu cīnīsies 8 pašmāju brīvrunu rečitatīva meistari, kuriem spontāni bez iepriekšējas sagatavošanās būs jāizdomā asprātīgs teksts un veikli jāimprovizē par iepriekš nezināmām tēmām dažādu atjautības uzdevumu ietvaros.


Brīvrunu cīņas žūrijā šogad ir iecelti vieni no Latvijas godājamākajiem hip-hop nozares māksliniekiem – Ansis, Ozols un vairākkārtējais Ghetto Brīvrunu cīņas uzvarētājs – Edavārdi.

“Šis pasākums patiks visiem, kas apveltīti ar labu humora izjūtu un kam nav sveša hip-hop kultūra. Spēt improvizēt un spontāni izteikt savas domas vārdos, pie tam īpaši precīzi un asprātīgi, lai tas būtu saistoši gan publikai, gan hip-hop grandiem, kas šogad žūrijā, prasa lielu piepūli, izkoptas prasmes un bagātīgu vārdu krājumu”, uzsver Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans, kurš arī atgādina, ka pasākumā “Štuka par bazaru” ir stingri aizliegts savu vājo rīmēšanas tehniku kompensēt ar lamuvārdiem.

Brīvrunu cīņa norisināsies latviešu valodā un galvenā balva dienas labākajam rīmētājam – 1000.00 EUR. Pērn “Štuka par bazaru” klātienē baudīja un censoņiem juta līdzi 4000 skatītāju. Arī šogad pasākuma apmeklētājiem ieeja bez maksas.

Video no 2017.gada: Edgars Sniegs pret Edavārdi 

Īpaši uz šo pasākumu AS Putnu fabrika “Ķekava” izaicina arī skatītājus parādīt savu veiklību rīmju veidošanā, iesaistoties skatītāju konkursā, kur viņiem būs jāimprovizē un jāveido rīmes pasākumā uz vietas, izmantojot vistas tematiku.


Paralēli “Štuka par bazaru” brīvrunu cīņai norisināsies ierastais iknedēļas Ghetto Basket basketbola turnīra posms.