143828_ghetto_games_artwork_3

Ghetto Games dodas apciemot Latvijas skolas


Kā jau katras Ghetto Games sezinas noslēgumā,  Raimonds Elbakjans dodas apciemot skolas dažādās Latvijas pilsētās. Šogad viņam pievienosies Ghetto Games atlēti, kuri vadīs treniņus un dalīsies ar pieredzi sportisko mērķu sasniegšanā.


Kopā ar jauniešiem sportos divkārtējais Eiropas čempions motokrosā Edgars Meņģelis, viens no ghetto_kultura_kolaza_-03-2pasaules labākajiem  “Slam Dunk” meistariem – Kristaps Dārgais,   pasaules čempionu armrestlingā Normunds Tomsons, pirmā meitene Baltijā kvadraciklu sacensībās Monta Dišlere – Kirilko un Ghetto Basket trīskārtējie čempioni komanda „RA Properties“ ar Jāni Āri, Andri Epneru, Nauri Miezi un Kristapu Jurjānu sastāvā.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: „Mums ir svarīgi ieklausīties tajā, ko jaunieši domā par dzīvi un pozitīvo domāšanu. Tūres ietvaros Ghetto Family dalās savos pieredzes stāstos un  piedzīvo motivējošas sarunas ar dziļāku jēgu par to, cik jaudīgi ir  rītu celties ar sapni savai dzīvei, kā piedzīvot brīžus, kad adrenalīns sitas krūtīs, jo sasniegts mērķis, kas likās nesasniedzams. Robežas ir tikai spēju pielietojumam, bet šīs robežas nosakam katrs pats!“

Pieteikšanās  līdz 2016.gada  19.oktobrim rakstotuz vaivade.dace@gmail.com.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.