jhgf

Google Arts & Culture: atrodiet savu līdzinieku pazīstamu mākslinieku darbos


Doto funkciju var izmantot ikviens, jo tam ir nepieciešams vien VPN pieslēgums. Google Arts & Culture ieguva visai interesantu funkciju līdz ar pēdējo atjauninājumu – jūs varat salīdzināt savu fotogrāfiju ar pazīstamu mākslinieku un skulptoru darbiem. 


Šī funkcija strādā uz seju atpazīšanas un neirotīkla pamata. Neirotīkla funkcija parādīs jums vairākus variantus un norādīs procentus, cik ļoti tad jūs esat līdzīgs kādai no gleznām vai skulptūrām. Rezultāti bieži mēdz būt precīzi, taču gadās arī kļūdas.

Pats galvenais, lai seja, kas nofotografēta caur aplikāciju, ir skaidri saredzama, taču var nosūtīt arī selfiju.

Diemžēl šī aplikācija ir pieejama vien dažos ASV reģionos, tomēr ar tādu VPN servisu palīdzību kā Turbo VPN to var izmantot ikviens. Lai uzsāktu eksperimentus ar doto programmu, nepieciešams norādīt ASV kā savu dzīvesvietu, jo ne katrs serviss dos jums iespēju pieslēgties Arts & Culture. Viennozīmīgi Ņujorkas iedzīvotājiem šī aplikācija IR pieejama.


Android lietotājiem nekas nesagādās grūtības – vien jālejupielādē VPN aplikācija un jāpieslēdzas nepieciešamajam serverim. Daudz sarežģītāk šo paveikt būs iOS lietotājiem – jāatslēdz tekošais Apple ID, jāizslēdz geolokācija, jānomaina esošā valoda uz angļu, reģions ir jānomaina uz ASV, jāievieš jauns Apple ID un tikai tad var slēgt iekšā VPN un Arts & Culture.


Autors: Aļona Podimova

Avots: https://lifehacker.ru/2018/01/18/google-arts-culture/