pexels-photo-460823

Ieskaties sirdī – labdarības koncerts Slokas dzīvnieku patversmes atbalstam


2018.gada 10.maijā plkst. 18.00 Rīgā notiks labdarības koncerts Slokas (Jūrmalā) dzīvnieku patversmes atbalstam. Pasākums notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 zālē,  Durbes ielā 4. Ieskaties  sirdī – šādi koncertu nodēvēja tā galvenā iniciatore Irīna Vlasenko, kura jau divus gadus strādā patversmē kā brīvprātīgā.


„Mēs daudz esam izdarījuši dzīvnieku patversmē,  paveicot visu saviem spēkiem. Tomēr suņu telpu remonts ir nepaveicams uzdevums nelielai cilvēku grupai. Pārāk liela naudas summa nepieciešama darbu izpildei. Tāpēc radās ideja organizēt labdarības koncertu, kurā ieeja būs par ziedojumiem. Savākto naudu mēs ieguldīsim remontā, turpinot pievērst sabiedrības uzmanību problēmām, kas saistītas ar dzīvnieku patversmi” – dalās Irina.

Koncerta ietvaros uzstāsies pazīstami Latviešu mūziķi, kā piemēram, džeza dziedātāja Diāna Pīrāgs, konkursa X-faktors dalībnieks Deniss Meļņiks, konkursa Golos Krievijā dalībnieks Aleksandrs Kazakovs, šī gada Latvijas pārstāvis konkursā Slavjanskij Bazar – Aleks Silvers, latviešu aktrise Vita Baļčunaite, dziedātājas Liera Šteina un Tamāra Rutkovska un daudzi citi.

„Šis ir koncerts, uz kuru droši var nākt ar visu ģimeni. Kvalitatīva skaņa, skaista programma – lieliska iespēja paveikt kaut ko labu un brīnišķīgi pavadīt laiku. Mēs gaidām ciemos ģimenes ar bērniem, jauniešus un vienkārši cilvēkus, kuri nav vienaldzīgi. Ieeja pasākumā – par ziedojumiem. Šī ir tā reize, kad svarīgs ir katrs cents. Pasākums būs bilingvāls – stāsta Jeļena Tonova, pasākuma vadītāja un koordinātore.

Pasākuma sākums – plkst.18.00. Ilgums – aptuveni trīs stundas. Organizatori gaida uz pasākumu aptuveni 500 cilvēkus – pasākuma telpas ļauj uzņemt lielāku cilvēku skaitu.


Galvenais pasākuma organizators – Dzīvnieku palīdzības dienests (reģ.nr.50008258651).

Pasākums notiek ar RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O  atbalstu, kā arī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” atbalstu.

Papildus informācija – 20218553 Jeļena Tonova