13000300_1034883019914278_4505266927184878162_n

Iespēja sajust reālo „Ghetto Games” garšu


„Ghetto Games” ir sports. Tas attīsta gan fiziski, gan garīgi. Tas disciplinē. Tas māca mīlēt – mīlēt veselību, dzīvi, sevi, savus tuvākos.


 


Lai šo pēc iespējas labāk spētu iemācīt jauniešiem, organizācija katru gadu uzņem brīvprātīgos, kuriem ir iespēja iesaistīties brīvprātīgo darbā. Arī „Ghetto Games” jaunā, 8. sezona, kura tiks atklāta 13. maijā, nebūs izņēmums.

Šajā vasarā jauniešiem ir iespēja pieteikties vēl nebijušā projektā „Ghetto Games brīvprātīgo vasaras akadēmijā”. Nostrādājot 120 stundas, katrs no dalībniekiem saņems īpašu sertifikātu.

Vēl joprojām ir iespēja pieteikties. Viss, kas ir jādara, jāpieseko Ghetto Games Facebook un jānosūta ziņa ar savu kontaktinformāciju. Pēc ziņas saņemšanas ar Tevi sazināsies atbildīgie no Getiņa.

Pēc īpašas apmācību programas, kurā iekļauta arī emocionālā inteliģence, jauniešiem būs jāpierāda sevi vairākās kategorijās – tehniskā pasākumu organizēšana, pasākuma atspoguļošana multimediju vidē un futbola, florbola un basketbola turnīru organizēšanā. Spēcīgākajiem tiks uzticēta atbildība starptautisku un lielu pasākumu organizēšanā ar vairākus simtus tūkstošu lielu auditoriju, tāpēc pasteidzies un piesakies jau tūlīt  Ghetto Games Facebook!